Vítejte na nových stránkách plných vtipů!

Vtipy mám rád, sbírám je a vyprávím už od dětství. Největší problém pro mě bylo přepsat je z různých výstřižků a sešitů do použitelné podoby a pověsit na net. Tímto se omlouvám všem kamarádům a známým, kterým jsem to sliboval už několik měsíců (let) a kteří je doposud marně hledali.

Upozorňuji, že vtipy jsou sice tříděny do různých tematických skupin, nejsou však filtrovány ani cenzurovány., Můžou se v nich tedy vyskytovat, a taky se i vyskytují, slova, která někteří považují za sprostá nebo vulgární. Varuji proto lidi prudérní, suchary a zejména mládež do 18 let:

VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ! ;o))

Některé kategorie lidí (blondýnky, policajti, cirkevní funkcionáři, Rómové, Židé, jiné národnosti atd.) se mohou cítit dotčeny, ale cílem těchto stránek rozhodně není někoho urážet, měly by spíše pobavit, zlepšit náladu a přivést na jiné myšlenky v dnešní uspěchané době.Jsem si vědom, že grafická úprava stránek není nic moc, ale snad se časem povede něco lepšího.
Znáte to - není čas, nejsou lidi...

5. listopadu 2005

Autor: Ľuboš Kočiš
Ivan Kočiš
Vážení přátelé!
Veškeré Vaše připomínky, náměty, a zejména nové vtipy můžete posílat na můj e-mail, nebo prostřednictvím následujícího formuláře:

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:WWW počítadlo této stránky říká, že jste návštěvník číslo