Tchyně 321-330

< >

Požárník ve službě přijme telefonické hlášení o požáru a odpovídá do sluchátka: "Lituji, ale veškerou techniku máme na výjezdu k lesnímu požáru. Momentálně vám nemůžeme nijak pomoci!" Když odloží sluchátko, vedle stojící kolega se překvapeně ptá: "Zbláznil ses?! Vždyť všechna technika je volná!" - "Já vím, ale hoří dům mé tchyně..."

Mezi kamarády: "Jak se daří tvé tchyni v nemocnici?" - "Asi se už brzy vrátí domů." - "Jak to víš?" - "Doktor mi včera řekl, že se mám připravit na nejhorší..."

Extrémista je zeť, který si dovolí přijet autem pro tchyni na nádraží s hodinovým zpožděním.

"Můžete nám vysvětlit, jak k tomu došlo?" - "Loupal jsem si banán a slupka mi spadla na zem. Šla okolo tchyně, uklouzla na ní, padla mi na nůž a to se opakovalo osmkrát!"

Rodinka přišla na výletě ke studni splněných přání. Muž se naklonil, pomyslel si přání a hodil dolů minci. Tchýně si řekla, že to také zkusí, avšak příliš se naklonila, přepadla přes okraj a utopila se. Muž chvíli strnule stál, pak se usmál a povídá: "Jejda, ono to opravdu funguje!"

Kanibal doma u večeře shodí zlostně talíř na zem a říká manželce: "To maso se nedá žrát!" Manželka se rozbrečí a říká mu: "Ty jsi mou matku nikdy neměl rád...!"

Tchyně si dlouho prohlíží vnoučka a pak povídá snaše: "To dítě se na mého syna vůbec nepodobá!" Snacha vyhrne sukni a říká: "Maminko, tohle je píča, a ne kopírka!"

Zeťák povídán ráno tchýni: "Maminko, koza vás předběhla!" Tchyně se podivuje: "Jak to myslíš, Milane?" - "Zdechla..."

Nemám rád mobily s hlasovým vytáčením. Vždycky, když mě někdo na silnici předjíždí, vytáčí můj mobil tchýnino číslo.

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >