Tchyně 331-340

< >

Zemřela mi žena. Pohřebák mi poradil, ať ji dám do rakve to, co nejvíc milovala. Neumíte si představit, co ta tchyně při tom vyváděla...!"

Tchyně klepe na dveře a zeť otevře: "Šla jsem po ulici a říkám si, zastavím se u lidí, kteří mě mají rádi." Zeť na to: "A co, nebyli doma?"

Postarší pán vypráví ve společnosti: "Já, vážení, nemůžu o své tchyni říct nic špatného." Chlapi nevěřícně: "To je tak bezchybná?" - "To ne, ale strašně pomstychtivá..."

"Já vás tady všechny jednou omrdám!" nadává opilý Lojza. "Co si to dovoluješ, před mojí maminkou?!" okřikne ho manželka. "Ty buď zticha!" skočí jí do řeči matka. "Bude tak, jak tady zeťáček řekl!"

Lojza dal na pole namísto strašáka tchyni. Ptáčci vrátili úrodu i z minulého roku!

Volá nešťastná dcera matce: "Zase jsme se pohádali s mužem, přijedu k tobě..." - "Ne, ne, ne, zlatíčko, on musí pykat za své chyby, přijedu já!"

Můj bývalý mě nechal, odešel za podstatně mladší. Já si nabrnkla jejího tatíka a budu mu dělat tchýni, hajzlovi.

Objal jsem svoji ženu a říkám jí: "Odkud jsi přišla, má krásná ženo?" A z kuchyně se ozvala tchýně: "Mám ti to ukázat?"

Vytahují se před sebou tři chlapi v hospodě, kdo má váženější příbuzenstvo. První: "Můj bratranec je biskup a každý mu říká excelence." Druhý: "Můj strýc je bankéř a všichni mu říkají pane prezidente." Třetí: "To nic není, já mám tchýni a každý, kdo ji uvidí, říká PANE BOŽE!"

Unuděný muž leží doma na gauči, popíjí pívečko, chroustá brambůrky, čumí na fotbálek, když vtom zazvoní telefon: "Pan Novák?" - "Ano." - "Tady je Doc. Breitner z I. Stavební spořitelny. Právě jste byl vylosován a vyhrál jste první cenu - luxusní rodinný dům v hodnotě 5 milionů korun. Gratulujeme." - "Bože, to je úžasné, nikdy v životě jsem nic nevyhrál! Z celého srdce vám děkuji!" Po týdnu, když se vrátí z oficiálního předávání ceny v Hotelu Fórum v Praze, si sedne na gauč, dá si pivo - když tu náhle zvoní telefon. "Pan Novák?" - "Ano?" - "Dobrý den Vám přeji, tu je Hrdličková z TIPOSU. Podáváte Sportku?" - "Ano, už 25 roků každou neděli." - "Tak Vám gratuluji! Vyhrál jste celý Jackpot v hodnotě 120.000.000 Kč." - "Bože, to je neuvěřitelné! Já jsem nikdy v životě nic nevyhrál! Z celého srdce Vám děkuji." Zase po týdnu, když se znovu vrátí z oficiálního předávání ceny z Prahy, se rozvalí na svůj oblíbený gauč, otevře si pivo - a znovu telefon: "Miláčku, ahoj, to sem já," volá manželka z práce, z odpolední směny. "Ahoj, pusinko, a proč pláčeš?" - "Mám pro Tebe velmi špatnou zprávu. Dnes ráno zemřela moje máma!" - "Kurva, když se daří, tak se daří!!!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >