Blondýnky 501-510

< >

Blondýnka se ptá v drogerii: "Máte prezervativy velikosti XXL?" - "Samozřejmě, slečno," nezklame ji prodavač. "Kolik si jich přejete?" Blondýnka se na něj usmála: "Ani jeden, ale mohla bych tu počkat, až si je někdo přijde koupit?"

Víte, proč měla blondýnka radost, když složila puzzle za 11 měsíců? - Protože na krabici bylo napsáno 2 až 4 roky.

"Nějakej blbej policajt mi dal pokutu," stěžuje si blondýnka kamarádce. "Že prej mám sjetej bazén nebo co..."

Blondýnka vyplňuje dotazník a narazí na kolonku Pohlaví. Chvíli přemýšlí a pak napíše: "Ryšavé."

Přivezou těžce zraněnou blondýnku na chirurgii. Druhý den po úspěšné operaci jí chirurg oznamuje: "Slečno, měla jste neuvěřitelné štěstí. Dvanáct kulek v hlavě a žádná z nich nezasáhla mozek!"

Koná se maškarní ples. Blondýnka se natře celá na bílo, sedne si na barovou židli a objedná si pití. Přijde k ní muž a ptá se, co je to za masku, za co tam vlastně je. Ona se k němu otočí, roztáhne nohy a říká: "Za zubní kaz, vole!"

Baví se dvě blondýnky: "Slyšela už jsi o tom, že prý my blondýnky máme malou kapacitu mozku?" - "Opravdu? A co je to ta kapacita?"

Přijde blondýnka k vědmě a říká: "Slyšela jsem, že umíte věštit z karet... Tak tady máte moji kreditku."

Muž se ptá své blonďaté manželky: "Jak se ti, proboha, podařilo dostat auto do ložnice?" - "Projela jsem kuchyní a zahnula doprava..."

Blondýnka se zamiluje do pohledného inženýra, ale on s ní nechce nic mít, protože prý blondýny nemá rád. Zamilovanou dívku to ale neodradí - přebarví se na černo a zkouší to znovu. Inženýr ji ale zase odbije, a že přebarvené blondýny nesnáší ještě víc. "Jak jste poznal, že jsem přebarvená?" diví se blondýnka. "Jednoduše," odvětí její idol. "Kdo jiný než blondýna by si mohl přebarvit vlasy Balakrylem?!"

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >