Blondýnky 541-550

< >

Učitel v autoškole se ptá blondýnky: "Co uděláte, když píchnete kolo?" - "Normálně pojedu domů autem," odpoví slečna. "Víte, já na kole vůbec nejezdím."

Blondýnka, brunetka a zrzka pracují spolu v jedné kanceláři pro šéfovou, která odchází domů vždycky velmi brzy. "Hej, holky", říká jednou brunetka, "pojďme zítra taky brzo domů. Ona to nezjistí." Takže druhý den jdou všechny domů chvilku poté, co šéfová odejde. Brunetka pracuje na zahradě, zrzka si zajde do baru a blondýnka jde k sobě domů. Tam ale uvidí svého manžela, jak souloží s její šéfovou! Potichu se vytratí z domu a vrátí se až v obvyklém čase. Druhý den brunetka říká: "To bylo fajn, měly bychom to někdy zopakovat." - "V žádném případě," opáčí blondýnka, "šéfová mě málem načapala!"

Jde blondýnka přes přechod a jeden chlápek v BMW na ní zakřičí: "Hele, kotě, umím skvěle lízat a jsem diskrétní!" Ona se mile usměje a odpoví: "Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej!"

Blondýna vejde do autosalonu a ptá se jednoho z prodavačů: "Dobrý den, s kým se můžu pobavit o tom BMW, co máte ve výloze?" Prodavač s úsměvem: "Ale tohle je salon automobilky Ford, my ve výloze žádné BMW nemáme." Blondýna: "Hm, tak teď už máte..."

Blondýna jede autem. Z rádia se ozve: "Posloucháte Rádio impuls." Blondýna: "Sakra, jak to můžou vědět?"

Blondýnka v obchodě s nábytkem IKEA: "Prosím vás, vejde se mi tahle skříňka do auta?" - "A jaké máte auto?" - "Zelené." - "Nevejde."

Blondýna vykládá kamarádce: "Šla jsem si do trafiky dobít kredit a pan prodavač chtěl moje číslo! No, nejsem úplně blbá, dala jsem mu falešné... Jsem přece vdaná."

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >