Blondýnky 531-540

< >

Chlapík se ptá na ulici blondýny: "Prosím vás, neviděla jste tu někde na ulici mého čuvače? Je takový velký, hnědý..." - "Víte, ráda bych vám pomohla, ale já se v autech opravdu vůbec nevyznám..."

Atraktivní blondýnka sedí u barového pultu s vousatým režisérem a chce na něj zapůsobit za každou cenu. Dva herci ji pozorují: "Ženy jsou velmi hloupé...," říká jeden z nich. "Ta blondýnka si myslí, že se s ním vyspí, ale neví, že tím vůbec ničeho nedosáhne!" - "Proč? Je snad tak špatná v posteli?" - "Nevím, jaká je v posteli, ale ona určitě neví, že on je režisér kreslených filmů..."

Dospívající blondýnka se o dovolené chlubí matce, taky blondýně: "Mami, dala jsem se na potápění." Matka ji okřikne: "Neříká se: dala jsem se na potápění, ale dala jsem potápěči! A ať to bylo naposled!"

Přijde blondýna do sexshopu a chce něco na uspokojení. Prodavač ukazuje: "Ten malý, umělý, 13 cm, je za 300 Kč, ten střední, 15 cm, za 500 Kč, a tenhle 18 cm za 1000 Kč." - "A kolik, prosím vás, stojí ten velký za pultem?" ptá se blondýnka. "Ten je za 3000 Kč." Blondýnka si ho nechá zabalit a odejde. Po chvíli vyleze z kanceláře šéf a ptá se prodavače, jak jdou kšefty. "Výborně, šéfe, právě jsem prodal vaši termosku za tři litry!"

Učitel oznamuje blonďaté mamince: "Váš syn je hotový genius!" Ona: "To mi až tak nevadí, hlavně, aby se dobře učil..."

Blondýnka povídá: "Tak jsem si, jen tak ze zvědavosti, zkoušela kraťasy na léto, ty žluté. Super, zapnu je! Jen je nesmím mít na sobě..."

Blondýnka přijde reklamovat dětský kočárek, který koupila před týdnem: "Při skládání to vydává divné zvuky. Podívejte!" A začala předvádět. Prodavač: "Nejdřív musíte vyndat to dítě...!"

Blondýnka volá manželovi: "Ahoj, zlato. Dneska tankuju diesel. Je o dost levnější než ten tvůj benzín!"

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >