Blondýnky 521-530

< >

Blondýna kamarádce: "Včera mi jeden muž řekl, že jsem pěkná. No..., ve skutečnosti řekl, že jsem pěkná kráva... Ale můj psycholog říká, že se mám soustředit jen na pozitivní věci..."

"Moje tělo není na prodej!" odráží blondýnka dobře oblečeného chlapa. "... ale myslel jsem, že za pár tisícovek..." upřesní pán. "Aha!" zajiskří se blondýnce v očích. "Tak vy jste měl na mysli pronájem!"

Blondýnka řídila auto tak špatně, že jí její GPS navigace řekla: "Po pěti stech metrech odbočte doprava a zastavte. Já vystoupím."

Blondýnka navrhuje svému nastávajícímu: "Řekni svým rodičům, aby nám koupili auto." - "Řekni ty svým!" Ona nechápavě: "A na co nám budou dvě auta?"

Unavený chirurg vychází z operačního sálu. Blondýnka, čekající v předsálí, se ho ptá: "Pane doktore, pacient přežil?" - "Ano, proč se ptáte?" - "Chtěla bych se ho na něco zeptat..." - "Tak povídejte, já mu to předám." - "Potřebovala bych vědět: udělala jsem ten řidičák?"

Dotaz řidičky - blondýnky: "Mám na vás dotaz, potřebuji poradit. Týká se to alkoholu za volantem. Včera jsme měli vánoční večírek a k večeři jsem vypila 8-9 piv (0,5l) a k dezertu jsem si dala ještě 5 až 6 vodek. Proto jsem se rozhodla nechat auto u restaurace a odjela jsem domů autobusem. Po cestě jsem si všimla policejní hlídky, jak staví a pokutují ostatní auta, ale autobus nechali projet. Takže jsem se domů dostala bezpečně a bez stresu. To mě skutečně překvapilo. A teď můj dotaz:  Autobus mi stojí za barákem. Nevíte, jak bych ho mohla nenápadně vrátit?"

Blondýna: "Nejsmutnější den mého života byl ten, kdy jsem se dozvěděla, že císařský řez není dortík..."

Blondýna – řidička si stěžuje: "Motá se mi hlava!" - "Drahá," ozve se opatrně její manžel, "a co kdybychom po třiceti okruzích konečně vyjeli z toho kruhového objezdu?"

Blondýnka zastaví chodce: "Promiňte, nevíte, kde je tu protější strana ulice?" Překvapený chodec zakroutí hlavou a ukáže na protější stranu ulice. "To je zvláštní," zamračí se blondýnka, "právě odtamtud mě poslali sem."

Zkoušející v autoškole: "Co znamená, když řidič v autě před vámi drží levou ruku vodorovně z okna?" Blondýnka pohotově: "Že je okno otevřené!"

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >