Různé ostatní 2541-2550

< >

Dělat pořád radost všem je nemožné, občas musíte někoho vytočit, abyste udělali radost i sobě.

Občas se přistihnu, jak mluvím sama se sebou, a potom se tomu smějeme obě.

Na světě je miliarda Číňanů. To znamená, že každý pátý člověk je Číňan. V naší rodině je nás pět. Teoreticky je jeden z nás Číňan. Může to být kdokoliv - máma, táta, já, malý Pu-Whong anebo Lojza. Já si myslím, že je to Lojza.

Byla jsem v cestovní kanceláři. Původně jsem chtěla letět na Bora Bora, ale poté, co mi řekli cenu, budu doma doma.

Americký národ je výborným příkladem národa, který přešel od barbarství k dekadenci, aniž by poznal civilizaci. (Albert Einstein)

Když peču maso, tečou mi sliny. Tak by mě zajímalo, jak na tom je vegetarián, když seče trávu.

Čeští vědci prokázali, že každý třetí Brňák je stejný dement, jako ti dva před ním...

Přijde pán do cestovní kanceláře a říká: "Prosím vás, máte nějaký pěkný, atraktivní zájezd?" A ta paní říká: "Máme nádherný zájezd – Polynésie, třítýdenní okruh, letecky, tam vás potom vozí loďkou od ostrova k ostrovu. Tanečnice hula-hula, exotické nápoje, voda 28 stupňů teplá..." On říká: "No ale to bude strašný vedro a komáři, a navíc, dnes tam jezdí kde kdo..." - "Tak v tom případě můžete jet do Arktidy, je to s lovem tuleňů, prohlídka ledních medvědů, vrtulníkem přes severní pól..." Zákazník: "No ale to je zas strašná zima, ve vrtulníku bych zvracel...!" Ona pokračuje: "Tak by tady byly Himaláje, to je velmi populární. Je to s trekem pod nějakou osmitisícovku..." On ji přeruší: "No ale to je strašně vysoko, tam by se mi blbě dýchalo, určitě bych dostal tu horskou nemoc!" Tak paní už pěkně kvasí a říká: "Víte, pro vás by byl ideální - máme jednodenní pěší zájezd se sexuální úchylkou." On říká: "To je bezvadný! Co to je?" A ona říká: "Jděte do prdele!!!"

Teď říkali ve zprávách, že aby se ekonomika znovu rozjela, budou muset lidi utrácet! A já se ptám: "Budou to dělat obvoďáci, nebo přímo veterináři?"

Výzva: "Prosíme ty, kteří tvrdí, že to nejde, aby nezdržovali ty, kteří to už dělají!"

< 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, >