Bordelové 11-20

< >

Do bordelu přišel chlápek, že má padesát korun a co by jako za to u nich pořídil. "Za padesát korun? Za to si to můžeš leda tak udělat sám tady pod mostem!" Chlap odešel, ale za chvíli tam byl zas. "No co je, co ještě chceš?" "Tady je těch padesát korun!"

Přišel Janek z vesnice do erotického klubu, nastoupil do výtahu a jede nahoru. V prvním patře byla na dveřích cedule: "Blondýnky". Ve druhém patře bylo napsané: "Dychtivé rusovlásky". Ve třetím: "Vášnivé černovlásky". Ve čtvrtém patře: "Exotika a zvláštní přání". Janek dojel do pátého patra, kde si přečetl na dveřích nápis: "Tož, sakra, o co ti jde. Přišel sis zašoustat, anebo se povozit výtahem?"

Do veřejného domu vstoupil chlapeček a požádal, zda by mohl mít zaměstnankyni, která je nakažená virem AIDS. Na otázku, proč má takové přání, odpoví se železnou logikou: "NO od ní to chytím já, ode mne ségra, od ní otec, od něj matka a od matky školník, a tomu to přeju nejvíc, protože mi v zimě zabavil sáňky!"

Vedoucí jistého veřejného domu se ptá zákazníka při odchodu, jak se mu u nich líbilo. "Tož, líbilo, ale jak jsem šel s holkou, kterou jsem si vybral, na pokoj, tak jsem zahlédl na jednom pokoji, jak na zemi leží černoch, na rozkroku mu seděla nějaká dívka a četla si Vlastu. Po hodině, když jsem se vracel, seděla ne něm ještě. Nevím, co si mám o tom myslet." "Toho si nevšímejte, přišla nám nová várka děvčat, tak je narážíme na kopyto."

Český turista zabloudil ve Španělsku i do podniku označeného červenou lucerničkou. Jenže, peněz moc nebylo a služby se mu zdály být moc drahé. "Tak, to bych měla, jenom pro vás, mimořádnou záležitost," říká bordelmáma. "Za pět eur a budou u toho dvě dámy." "Dvě?" zasvítí nadrženému turistovi očička. "A jak to probíhá?" "No, vy si to uděláte sám a děvčata vám k tomu zahrají na kastaněty."

Český úředník byl na výletě v Paříži a tak tam šel do té uličky lásky, do veřejného domu. Paní vedoucí se ho ptá, jestli má nějaké speciální přání. A on, že by to chtěl po česku. Ona nebádala, co to je, a zavolala jednu svoji zkušenou pracovnici, o které předpokládala, že ví o co jde. Čech tam s ní chvíli byl, pak odešel a vedoucí se ptá té pracovnice, jak je to po česku. "No, to je stejně jako po francouzsku, akorát na fakturu a rozepsat na limonády."

Jede dědeček, otec a vnuk na zájezd do Paříže. Přes varování babička a maminky dají franky dohromady a také dohromady si najmou prostitutku. Asi za hodinu přijde od ní zadýchaný vnuk a září: "Ta vášeň!" Za tři hodiny přijde otec a říká: "Ta technika!" Druhý den večer se od ní vrátí dědeček a šišlá: "Ta trpělivost!"

Přijde debil do bordelu a ptá se tam: "Éééé, honíte tady čuráky"? A pasák mu odpoví: "Ano, honíme." "Éééé, tak si mě teda chyťte!"

Němec, Čech a Polák přijdou do Bordelu. Němec si jde zašukat. Čech si jde vypít pivo. Polák si přišel vyzvednout manželku.

Přijde chlap do bordelu a prosí si u bordelmamá něco pěkného, ale levného, aby mu zbylo i na dárky pro manželku. Bordelmamá vyslechne jeho přání a říká: "Běžte si na devítku." Tak chlapík tam jde, stráví tam noc. Ráno při placení se bordelmamá ptá, jaké to bylo. Chlápek zaplatí a povídá: "Bylo to dobré, ale stále jí tekla nudle". Bordelmamá ho uklidňuje, že to nic není. Chlápek nad tím taky mávne rukou, hlavně že si levně užil. Hned jak se za ním zavřou dveře, zvedne sluchátko a říká zřízenci hotelu: "Devítku vyměňte, už je plná..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >