Bordelové 21-30

< >

Paní si koupí nového papouška s upozorněním, že mluví trochu divně. Doma sundá dečku z klece a papoušek povídá: "Hmm, novej bordel, hmm, nová bordel mamá. "Honem ho zakryje, ale když přijdou domů dcery, tak ho odkryjí a papoušek spustí zase: "Hmm, novej bordel, hmm, nová bordel mamá, hmm, nové kurvy. "Když se vrátí domů otec a odkryje klec, tak všechny trnou, co ten pták řekne. A papoušek se rozhlídne a spustí: "Hmm, novej bordel, hmm, nová bordel mamá, hmm, nové kurvy..., nazdar, Karle, co tu ěláš???"

Přijde borec do bordelu a povídá bordelmamá, že už toho zažil dost, že by rád vyzkoušel nějakou specialitu, slovem sex, na který jen tak nezapomene. "Zajisté," odpoví úslužně bordel mamá, "pokoj číslo pět." Chlap tam vejde, v křesle sedí nějaká devadesátiletá stařenka a plete svetr. Ohlíží se, zda tu není ještě někdo jiný – sexu schopnější. Rozčílí se: "Vždyť mi říkali že zažiji sex, na který jen tak nezapomenu...! Babka odloží pletení, vyjme z důlku skleněné oko a povídá: "No, tak to jsi tu dobře, synku. Pojď a strč mi ho sem, já ti ho vymrkám!!!"

Mladá prostitutka si přivedla zákazníka do pronajatého pokoje a začala se svlékat. Ten si ji se zaujetím prohlížel a pak se zeptal: "Kolik je ti vlastně roků?" "Třináct," odpověděla. "Cože? Třináct?" zařval, "tak to já jdu radši pryč!" Spěšně odešel, dívenka se zamračila a prohlásila: "Blbec jeden pověrčivej!"

Zničený chlap se vyplazí z bordelu a nadává: "To je ale pitomá akce - ke každému pátému číslu šesté zdarma!"

Otec se 17-letým synem byli na zájezdě ve Francii. Rozdělili si posledních 40 eur a zašli do bordelu. Ve vstupní hale byly dvoje dveře s cedulkami: "Pro bohaté" a "Pro chudé". Peněz moc neměli, tak vešli spolu do těch druhých. Dostali se do místnosti, kde zase byly dvoje dveře: "Pro svobodné" a "Pro ženaté". Tam se rozdělili, táta vešel do dveří pro ženaté. Když je za sebou zavřel, zjistil, že je na ulici. Na dveřích zvenku byla cedule: "Když jsi ženatý a chudý, tak šoustej doma!"

Do bordelu přijde černoch, popadne holku a jde s ní na pokoj. Když ho vyndá, holka zbledne a začne koktat. "Proboha, to snad nemyslíš vážně? Takového hada do mě přece nemůžeš nasoukat, vždyť mi něco uděláš! Víš co? Já ti ho raději vykouřím, jo?" "Tsss, to si můžu udělat i bez tebe."

Přišel chlap do bordelu, a že chce něco extra. Jde za Lolou na šestku a za chvíli utíká, že se ani nestačil dooblíct. Holky se ptají Loly. "Co jsi to s ním vyváděla, že tak pádil?" - "Chtěl něco extra, tak jsem ho vzala na kata." - "Co to je?" - "To je stejný jako na kapucínka, žalud do pusy a předkožku přes hlavu, akorát si vystřihneš dírky pro oči."

"Nazdar, Bedřichu! Jak se máš?" "Už mi neříkej Bedřichu, protože nyní jsem Bůh!" "Zbláznil ses?" "Ne. Jestli mi nevěříš, tak pojď se mnou!" Došli k nejbližšímu bordelu, Bedřich zabouchal na dveře, otevřelo se okénko a hned vzápětí bylo slyšet zoufalý výkřik: "Pane Bože, vy jste tu zas?!"

Dospívající syn potká otce před veřejným domem: "Tati, co ty tady?" ptá se udiveně. "Ále, řekl jsem si, že kvůli pár stovkám nebudu v noci budit maminku."

Prostitutka oznamuje zákazníkovi: "Můj tarif je následující - soulož na židli stovka, soulož v posteli pětistovka." Zákazník vytáhne pětistovku a povídá: "Pětkrát na židli!"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >