Bordelové 61-70

< >

Chlap si chce trochu povyrazit, tak si zajde do bordelu. Leží si s perfektní kočkou v posteli, ale bohužel se mu nepostaví péro. Večer doma si k němu do postele lehne jeho obtloustlá manželka v natáčkách a péro se mu okamžitě postaví. Chlap se na něho podívá a řekne: "No, tak teď už vím, proč ti říkají kokot!"

Přijde pán do bordelu, vybere si slečnu a jde s ní na pokoj. Tam se oba dva připravují a ta slečna se ptá: "Tak hele, jak to chceš? Zepředu je to za tisíc a zezadu za patnáct set." Pán se jen diví: "A za co je těch pět set korun?" Slečna: "Jo, to je daň z obratu!"

"Kamarádi, když jsem byl na dovolené v Paříži, říkám si, navštívím také nějaký bordel," vykládá Fanouš v hospodě u piva. "No a jaké to tam je?" hoří nedočkavostí posluchači. "Moc jsem toho neviděl, když jsem vcházel dovnitř, jeden mi podržel dveře, zaplatil jsem, druhý mi očistil boty, zaplatil jsem, šéfová mi ukázala katalog, zaplatil jsem, pak mi nabídli štamprli na kuráž, zaplatil jsem a už mě zbil jenom malý flinc na záchod, tam jsem to tomu mému vysvětlil, že si musí počkat na český bordel a vypadli jsme ven."

Vejde chlápek do bordelu a ve vstupní hale jsou troje dveře. Na prvních je napsáno: "Pro ty, co ho mají dlouhého a tenkého." Chlápek se podívá do kalhot a řekne si: "Tak tohle není nic pro mě." Na druhých dveřích je napsáno: "Pro ty, co ho mají krátkého a tlustého." Chlápek se opět podívá do kalhot a řekne si: "Tak tohle taky není nic pro mě." Na třetích dveřích je napsáno: "Pro ty, co ho mají krátkého a tenkého." Chlápek se podívá do kalhot a zajásá: "Tak to je něco pro mě!!" Otevře dveře a zjistí, že je na ulici.

Přijede chlap z vojny do Prahy a shání nějakou kurvu, má ale u sebe jen 100 korun. Tak obchází všechny Night cluby a sex servisy, jenže všude se mu jen vysmějí. Pak potka na Václaváku takovou hnusnou cikánku a že prý mu teda dá i za tu stovku. Tak spolu zajdou do podchodu, on ji tam vojede, zaplatí a najednou ho začnou svrbět koule. Tak na ni začne řvát: "Ty kurvo, proč jsi mi neřekla, že máš filcky?!?" A ona mu odpoví: "Ne, ty vole, co bys chtěl za kilo, krevety?"

V Hamburku vyjde námořník z uličky lásky. Začne se šacovat a pak vztekle pronese: "Do prdele, ta kurva mi vykouřila i cigarety!"

V holičství seděli v křeslech vedle sebe podnikatel a jeho podřízený. Jeden z holičů dokončil svoje dílo a chystal se podnikatelův krk ošetřit vodou po holení. Ten se zdráhá: "Ať vás to ani nenapadne! Moje manželka by si myslela, že jsem trávil odpoledne někde v bordelu...!" Vstal a zatímco si oblékal sako, dokončil práci i druhý holič. Ptal se podnikatelova podřízeného, jestli ho může ošetřit vodou po holení. "Ale klidně...," odpoví chlap. "Moje manželka totiž nemá ani tušení, jak to v bordelu voní...!"

Němečtí oficíři přišli do nevěstince. "Kdepak máte slečny?" ptali se. "Slečny?" na to bordelmáma, "ty jsou na práci v Reichu; ale máme tady na přeškolení dvacet Františkánů."

Malý Pavlík zastaví na ulici starší paní a ptá se jí, kde je tu nejbližší erotický salon. Paní na něho přísně pohlédne a vrazí mu pohlavek. Pavlík jde dál, uvidí policistu a zeptá se ho na nejbližší erotický salon. Policista mu taky jednu vlepí a pošle ho domů. Vzteklý Pavlík se vrátí domů a povídá otci: "Poslouchej, tati, zajdi si pro ten zapomenutý deštník sám, jo?!"

Pán přijde do bordelu a říká: "Prosil bych něco za 10 dolarů." Tak bordelmáma mu doporučí pokoj v nejvyšším patře. Chlápek vejde, uvidí dívku krev a mlíko a říká si: "Tak to je za ty peníze docela slušné." Dívka ho upozorňuje: "Pane, já jsem syfilitička!" Chlápek na to: "Já jsem katolík, na vyznání nezáleží, hlavně, že jsme zdraví!"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >