Bordelové 71-80

< >

Pan Krupička přijde do bordelu. Nabídnou mu jednu takovou starší kurvu. On protestuje: "Já rozumím, je to nejstarší řemeslo na světě, to je O.K. Ale proč mi nabízíte zakládající členku?"

Víte, jak vypadá poloha "na Gagarina"? - Pozice je jednoduchá. Navštívíte nejbližší erotický salon, jdete se slečnou na pokoj a tam jí oznámíte, že nemáte žádné peníze. Uvidíte, jak rychle poletíte.

Tři prostitutky potkají ministra zdravotnictví. Dvě ho uctivě zdraví a třetí se nechápavě ptá: "Co je to za člověka?" - "Holka, ten zdědil největší bordel v republice!"

Prostitutka přijde k lékaři s nespavostí. Ten jí předepíše prášky: "Než půjdete do postele, vezměte si tyto dvě pilulky." - "A nemyslíte, pane doktore, že brát šedesát pilulek za noc je trochu moc?"

Přijede Skot do Londýna a hned do bordelu. Recepční se ptá, kterou kategorii si vybere, v prvním patře je plný komfort, cena 400 liber, ve druhém patře je to bez přepychu, ale se vším všudy za 300 liber. Ve třetím za 200 liber bez občerstvení, ve čtvrtém jen na hodinu za 100 liber, v pátém je to zdarma. Skot letí do pátého patra, tam plno kabinek, ale baba žádná. Utíká dolů a stěžuje si recepčnímu, že tam nejsou ženský a ten povídá. "Když vy jste mne nenechal domluvit... V pátém je to zdarma, protože tam je samoobsluha."

Přijde Rus do bordelu v Praze. Vybere si dívku, chce si na ní zařádit, když si všimne, že má úplně vyholené přirození. "A gdě vlna?" ptá se udiveně. Prostitutka na něj vyjede: "Tak se rozhodni, co chceš! Přišel jsi šukat, nebo štrikovat?!"

"Jsem citově a fyzicky zanedbaný manžel," svěřuje se zákazník erotického masážního salónu majitelce. "Není problém," uklidňuje ho bordelmamá, "umístíme vás na jednotku intenzivní péče!"

Potká jeden svého kamaráda, jak zrovna vychází z domu s červenou lucernou. "No prosím tě, co ty tady děláš? Vždyť ses včera ženil... Co na to manželka?" - "No přece ji kvůli pěti minutám nebudu budit!"

Do bordelu přijde zákazník. Bordelmamá mu nabízí děvčata: "Máme černošku!" - "Už jsem měl." - "Tak bělošku?" - "Už jsem měl." - "Tak Číňanku?" - "Taky jsem už měl." - "Tak co byste tedy chtěl?" - "Třeba nějakého kluka..." - "Promiňte, ale my jsme slušný podnik! Zavolám policajta!" - "Taky jsem už měl..."

Děda přijde do erotického salónu, vytasí 500 eur a ptá se: "Dalo by se za tohle trochu užít?" Recepční nadšeně zareaguje: "Jasně, dědo, za takové peníze si můžete užít i třikrát po sobě!" - "Zbláznila ses?!?" zaťuká si děda na čelo. "Myslíš, že tu budu celý měsíc?"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >