Doktorské 1011-1020

< >

Přišla žena na gynekologii a říká: "Pane doktore, podívejte se, jaká velká bradavice mi vyrostla na levém pysku. Můžete s tím něco udělat?" Doktor se podívá a praví: "No, kdybyste chtěla, tak vám na pravém pysku udělám dírku a mohla byste si frndu zapínat..."

U zubaře: "Přejete si helium?" - "Zmírní to bolest?" - "Ne, ale až budete řvát, bude to hrozná prdel!"

Poté, co se Miroslav Kalousek narodil, lékař vyšel do čekárny a sdělil jeho otci: "Opravdu jsme dělali, co jsme mohli, ale bohužel, protlačil se ven..."

Do ordinace sexuologa přijde mladý pár: "Pane doktore, my máme jeden takový sexuální problém. Můžeme vám to předvést?" - "Samozřejmě! Tady je postel, prosím...!" Mladí skočí na sebe a divoce si to rozdávají. Doktor je s úžasem pozoruje, a když skončí, říká: "Všechno se zdá být v pořádku, jaký vlastně máte problém?" - "Nooo..., na vlastní byt nemáme peníze a hotely jsou strašně drahé..."

Přijde vystrašená žena k psychiatrovi a říká: "Pane doktore, můj muž má určitě nemoc šílených krav!" - "Jak jste na to přišla?" - "Začal doma zabíjet mouchy ocasem!"

Dopis z nemocnice:
Vážený pane Novotný,
s potěšením Vám sdělujeme, že biopsie zrudlé části Vašeho penisu prokázala, že se nejedná o rakovinu. Byla to jen rtěnka.
Hluboce se omlouváme za amputaci. Přejeme příjemné vánoce!

V autobuse je hrozně narváno a najednou se zepředu ozve: "Je tu někde lékař?" Jeden pán sedící úplně vzadu se zvedne a protlačí se až dopředu, kde ho volali. Muž, který na něj volal, na něj pohlédne a ptá se: "Střevní nemoc na pět písmen?"

Psycholog se ptá pacientky: "Šla byste s cizím mužem, kdyby vám dal sto tisíc dolarů?" - "Ovšem." - "A kdyby vám dal sto dolarů?" - "No dovolte, co si myslíte, že jsem?!" - "To už vím, jen jsem chtěl znát vaši taxu."

Baví se dvě dívky: "Včera jsem byla u lékaře a ten mi oznámil, že jsem těhotná." - "A kdo je otec?" - "To mi neřekl..."

"Jen mi, pane doktore, řekněte pěkně česky a bez všech cavyků, co mi chybí," žádal pacient. Lékař se usmál a povídá: "Když to tedy chcete vědět, tak vám to řeknu stručně a pěkně česky - vy nic neděláte a moc chlastáte." Pacient posmutněl: "Tak to mi řekněte raději latinsky, oni se mě totiž doma budou ptát..."

< 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, >