Cikáni a Rómové 311-320

< >

Na sociálce stojí dlouhá fronta a v ní stojí i jeden intelektuál v kravatě a v oblečku s brýličkami s tlustými skly. Najednou se přes celý ten zástup prodírá cikán na vozíčku a vykřikuje: "Pusťte mě! Pusťte mě! Jsem inváálííd, máátka mě porodila v sedmém měsííci a od té doby jsem nedonošeený debil invalidní, musíte mě pustit dopředu!!!" Intelektuál se mu postaví do cesty a řekne mu památní větu: "Milý pane menšino! Nedonošený! Mluvím zde za tento shromážděný dav poctivě čekajících lidí... Co kdyby jste se laskavě vrátil na ty zbývající dva měsíce do prostor, které jste předčasně opustil!?!"

U zpovědi říká Róm knězi: "Otče, já se nemám ani z čeho zpovídat. Nepiju, nekouřím, neběhám za ženskými a v posledním čase nekradu brambory ani nekácím dřevo v lese načerno." - "Vím, synu, vím, však už tě každým dnem propustí na svobodu."

"Dežo, ty nemáš žádného koníčka?" - "Ne, nemám, i když vlastně..., tak trochu kradu..."

Říká kolega kolegovi: "Dcera přišla včera večer za mnou a říká: "Tati, už mi dál nedávej žádné kapesné, zamkni můj pokoj, spal všechny moje věci, vyhoď můj televizor, zabav mi telefon, prodej moje auto, seber mi klíče od bytu, vyhoď mě z bytu a škrtni mě ze své závěti..." No, vlastně to neřekla přesně takhle, ale přišla domů s cikánem a řekla: "Tohle je ten chlapec, kterého miluji."

Dežo a Károľ jsou dva cikáni - žebráci ze Slovenska. žebrají v Londýně ve dvou různých ulicích. Dežo přináší domů denně 3-4 libry a Károľ přináší ženě každý den kufr plný 10 librových bankovek. Jednoho dne se ptá Dežo Károľa: "Ako to, že pracujem rovnako usilovne ako ty, a zarobím tak málo?" Károľ: "Ukáž mi, čo máš napísané na tvojej tabuľke?" Dežo ukazuje: "Nemám prácu, mám ženu a šesť detí, nemáme čo jesť, pomôžte nám." Károľ: "Nečuduj sa, že tak málo dostávaš." Dežo: "Tak čo tam máš ty napísané?" Károľ ukazuje: "Už mi chýba len 10 libier, aby som sa mohol vrátiť na Slovensko."

Na úřadě práce se pracovnice ptá Deža: "A kde byste chtěl pracovat?" - "No, to já ani nevím...," zamyslí se Dežo. "Je mi 43 let a ještě jsem nedělal..." - "Tak se pokuste popsat, například, v čem vynikáte, čím se můžete pochlubit?" Dežo dlouho, předlouho přemýšlí, až si nakonec vzpomene: "Mám velmi kladný vztah k alkoholu..."

Dostali sa traja cigáni do neba. Pred nebeskou bránou ich zastavil svätý Peter, poprosil ich, aby chvíľku počkali a utekal za pánom Bohom s otázkou: "Pane, mám ich vpustit?" - "Samozrejme, že ich vpusti," odvetil mu Boh. "Otvor im nebeské vráta! Veď my nie sme žiadni rasisti!" Peter odišiel, no o chvíľku sa opäť vrátil k Bohu s krikom: "Pane, oni zmizli!!" - "Čože?" čuduje sa Boh, "cigáni zmizli?" - "Nie cigáni! "Vráta!!!"

Tisíce cikánů demonstruje v ulicích Prahy za práci a chléb. Jeden z přihlížejících kapitalistů se najednou rozhodne a chytí jednoho demonstranta za rukáv: "Hej, vy, pojďte se mnou - dám vám práci i chléb!" - "Do prdele, " zvolá oslovený cikán, "pochoduje nás tu několik tisíc a vy si vyberete zrovna mě!"

Potká se skupina skinů a skupina cikánů a chtějí začít rvačku. Tak se velitel skinů ptá: "Hej, cigoši - kdo je z Vás nejblbější??" Cikánský šéf mu odpoví: "Tož asi tady Fero - je mu 17 a ještě nemá invalidní důchod!"

Víte, proč nemůže normální český chlap lízat cikánce přirození? - Protože by se jednalo o hanobení českého jazyka!

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >