Cikáni a Rómové 361-370

< >

"Feri, a kde je Dežo?" - "Dežo? Šel do práce!" - "Do práce? Vždyť je Rom!" - "Já jsem vždy říkal, pro peníze je schopen udělat cokoli..."

Umře starý cikán a na "onom světě" se setká s Gottwaldem. Gottwald se ho ptá: "Pošlyš, cikáne, kdy se ti líp žilo. Teď, nebo za mých časů?" Cikán: "V tvé době bylo všechno v pořádku. Politici politizovali, dělníci pracovali a cikáni kradli. Teď je to úplně vzhůru nohama. Politici kradou, dělníci politizují, a ode mě, kurva, chtějí, abych pracoval!"

Zřítil se Boeing 747 plný Romů. Obě rodiny drží smutek.

V Americe na imigračním se ptají cikánů na důvod návštěvy USA. "Jdeme Obamovi na pohřeb." - "Obama přece žije!" - "Nevadí..., my počkáme."

Cikánka se ptá soudce: "Pán sudca, a to když nás rozvedete, to budeme pořád sourozenci?"

Byla nastolená otázka, co může být vzácnější, nebo co se vyskytuje vzácněji, než siamská dvojčata. Na tuto otázku nakonec dokázali odpovědět až čeští vědci: Vzácnější než siamská dvojčata je cikánský jedináček.

Z rozhodnutí Evropské unie nesmí mít potravina v názvu výraz, který by byl hanlivý pro některé etnikum. Proto se ruší název "Cikánská pečeně". Nový název zní: "Nepřizpůsobivá roláda".

Dežo s Arankou se chtějí milovat. Nejblíž je chlév, tak vejdou dovnitř... "Dyk, Araňa, šak ty ji máš studenou jak prasečí prdel!" - "Dežo, ty dilino, já ležím tu vedle!"

Cikánské moudro: Pes, který štěká, je nedovařený.

Dežo se uchází o místo šoféra. Vedoucí autoprovozu se ho ptá: "A předchozí zaměstnavatel vám dal nějaké doporučení?" - "Ano, dal. Abych si hledal nové zaměstnání...!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >