Cikáni a Rómové 341-350

< >

Nejkratší pohádka:
Byli jednou dva cikáni... "Kurva, to byly časy...!"

Volá cikán na poštu: "Došla mi už podpora?" Úředník odpovídá: "Nevím, ale mě už ji z daní strhli..."

Ako sa do roboty volá, tak sa z rómskej osady ozýva: "Ani bohovi!"

V cikánské osadě se reportér ptá: "Kolik máte dětí?" Cikánka: "Patnáct! My jsme velká rodina!" Reportér si zamumlá: "Vy nejste rodina. Vy jste chovná stanice...!"

Přijde cikán k doktorovi a říká: "Pán doktor, napíšte mi potvrdenie, že nemožem robiť..." - "A co ti chybí, Dezidere?" - "Šak to potvrdenie..."

"Dežo, co budeš dnes dělat?" - "Nic." - "Ale to jsi dělal včera!" - "No jo, ale nemám to ještě dodělané..."

Sedmdesátá léta minulého století... V technických službách probíhaly stranické prověrky. Ptají se cikána: "Dežo, co víš o Slovenském národním povstání?" Dežo se ohlédne kolem sebe, spiklenecky mrkne a zašeptá: "Nic konkrétního nevím, ale myslím, že se něco chystá...!"

Víte, proč se nemůžou cikáni účastnit Závodu míru? - Protože by většina diváků poznala svoje kolo.

Bohatý cikán povídá jinému bohatému cikánovi: "Nechal jsem si postavit dům od německé firmy - nádherná práce, dodání v termínu, rozpočet vyšel přesně, jak jsme se domluvili. Akorát staré psy novým kouskům nenaučíš, takže mi, ty svině, zapojili do sprchy plyn."

Dva cikáni se vloupají v noci do banky. Po velkém úsilí se jednomu z nich podaří otevřít jednu bezpečnostní schránku, ale k velkému překvapení v ní objeví pouze jeden jogurt. Druhý zloděj otevře další schránku, a najde tam zase jen jeden jogurt. Postupně otevřou všechny bezpečnostní schránky a ve všech je to samé. První cikán říká: "To musí být nějaký špinavý trik od policie! Víš co, more, sežereme jim všechny ty jogurty a uvidíme, jaké budou zítra v novinách titulky." Druhý den je na všech titulních stranách místních novin jeden velikánský titulek: "NEUVĚŘITELNÁ LOUPEŽ VE SPERMOBANCE!"...

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >