Různé ostatní 2331-2340

< >

Motivační citát dne:
S jídlem roste tuk.

Všechny nemoci jsou ze stresu, jen ty pohlavní jsou z potěšení.

Na polopravdách je nejhorší to, že lidé obvykle věří té nesprávné polovině...

Cestující přesvědčuje průvodčího: "Jak můžete po mně chtít jízdenku, když podle jízdního řádu jsem už hodinu doma?!"

"Prý jsi vyhrál v loterii milión korun." - "To jsou řeči..., když odečteš náklady..." - "Prosím tě, jaké náklady?" - "No, padesát korun za los!"

Rozdíl mezi Pražákem a Ostravákem, když přijdou pozdě na rande...
Pražák: "Ahoj, hele, prosím tě, promiň, že jdu takhle pozdě, v práci to bylo šílený. Měl jsem jednání a pak po mně chtěl šéf ještě něco dodělat, takže se to protáhlo. No a pak ta doprava, to je šílenost. Resslovka zase stála, a o magistrále ti radši nebudu říkat. Proto to zdržení."
Ostravák: "Sorry, su tu."

Přijímací pohovor ve velké nadnárodní společnosti: "Kolik jazyků umíte?" - "Tři – angličtinu, francouzštinu a ruštinu." - "no tak nám řekněte něco, třeba anglicky." - "No tak jo. Guten Tag." - "Počkejte, počkejte, tohle je německy!" - "No tak umím čtyři jazyky."

Povídá manažer známému: "Včera jsem vyhrál soud. Můj advokát dokázal, že při rychlosti 250 km za hodinu není možné vidět značku s omezením rychlosti na 30!"

Potkají se dva kamarádi: "Jak se máš?" - "Jde to." - "A co žena, děti?" - "Všechno v pořádku." - "A co v práci?" - "O.K., jsem docela spokojený." - "Poslyš, nemohl bys mi půjčit deset tisíc?" - "A co kdybys mi políbil záda?" - "Proč záda?" - "No, ty jsi taky začal oklikou..."

V indiánské rezervaci si v prodejně suvenýrů si jeden chlápek koupil pravou starou dýmku míru. Když vyšel ven, všimnul si na ní špatně čitelný nápis. Protože ho nemohl rozluštit, vrátil se do krámku a požádal o to prodavače. "No, s tím já vám nepomůžu. Je to napsané ve starém indiánském jazyce. Ale jděte do hlavního stanu za náčelníkem, ten vám určitě pomůže." Tak se i stalo. Náčelník dlouho koukal na nápis zkoumavým zrakem, až nakonec prohlásil: "Znaky v naší staré řeči říkají: ´KOUŘENÍ OHROŽUJE VAŠE ZDRAVÍ´."

< 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, >