Různé ostatní 2371-2380

< >

Z popelnice vyskočí bezdomovec jako ďas, na hlavě ještě hořící vajgl od cigarety a křičí na chlapa poblíž jeho nocležiště: "Tohle je popelnice, vole, ne popelník!"

Zpráva pro členy ODS:
Dva modří ptáci dostali ptačí chřipku a proto se bude muset vybít celé hejno. Prezident zatím tento příkaz nevetoval a senát je v karanténě...

"Haló, to jsou požárníci?" - "Ano!" - "Tady se perou doktor s policajtem a nevím, koho nestranného mám zavolat..."

Přijde Pepíček do ztrát a nálezů: "Prosím vás, mohl bych u vás ztratit housle?"

"Vy jste s bratrem dvojčata? Ale podle papírů vy jste se narodil v Německu a váš bratr ve Francii." - "Ano, my jsme se narodili v letadle."

Stěžuje si ředitel hotelu: "Tu novou pokojskou budu asi muset propustit." - "A proč?" - "Ále, pořád říká hostům: Jak si kdo ustele, tak si taky lehne."

Žili dva sousedé, kteří chovali a prodávali husy. Oba chtěli prodávat s co největším ziskem, ale zákon stanovil limit na maximální cenu, a to 100 korun za kus. Proto si první dal inzerát. Hned následující den přišla spousta lidí a on se pak chlubil sousedovi, že prodal všechny husy po 200 korunách za kus. Druhý se rozhodl, že si taky podá inzerát... Taky měl v ten den slušnou tržbu, ale následující den přišel kontrolor z finančáku a vyměřil mu vysokou pokutu. Když si postěžoval sousedovi, ten se ho zeptal: "A jak jsi formuloval ten inzerát?" - "No, že prodávám husy po 200 korunách." - "No vidíš, ty jsi ale blbec!" - "A jak jsi napsal ten inzerát ty?" - "Já jsem napsal oznámení, že jsem předevčírem ztratil 200 korun a že poctivému nálezci daruji husu!"

Jede Tatra 148 plná písku a převrátí se do příkopu. Řidič stojí nešťastně nad autem a neví co si počít. Vtom projíždí kolem chlápek v Trabantu a jen tak mimochodem se zeptá, jestli prý nechce tu Tatru vytáhnout. Řidič si myslí, že si z něj dělá blázny, ale chlápek nacouvá před Tatru a vytáhne lano. Nastartuje, zařadí jedničku a Tatra je zpátky na silnici jako malina. Řidič Tatry mu jde poděkovat, a když přijde k Trabantu, tak říká: "Člověče, něco se vám tady pálí, to asi ta spojka, jak to zabíralo." - Trabantista se vykloní z okénka a mávne rukou: "Ale ne, to já si v tom fofru zapomněl povolit ruční brzdu!"

Taxikář: "Dostanu 220 korun. Cestující: "Tak to budete muset kousek couvnout, já mám jen dvě stovky!"

"Mami," zajímá se malý Němec, "ten, kdo vyváží popelnice, je popelář?" - "Ano, Helmutku." - "A mami, tatínek je popelář?” - "Ne, tatínek dělá exportního manažera u Trabantu."

< 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, >