Myslivost a rybaření 191-200

< >

"Podívej, kolik ryb jsem chytil!" chlubí se ženě pan Tejnor. "Nekecej," zpražila ho vševědoucí manželka, "sousedka tě viděla vycházet z rybárny!" - "To je pravda," pohotově odvětí muž. "Prodal jsem jim přebytky, protože jsem je nemohl unést!"

Vrací se syn rybáře ze školy a hned hlásí otci: "Tatínku, já jsem dneska dostal tááákovou jedničku!"

Baví se dva rybáři: "Představ si, včera jsem chytil zlatou rybku. A že mi teda splní přání, když ji pustím. A ještě mi dala vybrat: buď fenomenální paměť, nebo velký penis." - "No a co sis vybral?" - "Člověče, já už ani nevím..."

Slavný lovec vypráví ve společnosti: "Je to nádherný pocit, když pronásledujete tygra, nebo lva a posíláte za ním jeden výstřel za druhým. Pravda, stane se, že člověk netrefí, nebo zůstane bez nábojů, a tygr začne pronásledovat jeho... Ale to už mě tolik nebaví!"

Tři kamarádi vylovili zlatou rybku. Ta s nimi vyjednala, že ji pustí, když každému z nich splní tři přání. Prví hned vyhrkne: "Chtěl bych miliardu eur!" Ve vteřině mu zapípá mobil a na účtu má miliardu eur a pětatřicet centů. Druhý se zamyslí a říká: "Chtěl bych být nejbohatší člověk na světě!" Pink, a v ruce drží certifikát o tom, že hodnota jeho majetku je několik stovek miliard eur. Třetí se ušklíbne: "Já bych chtěl, aby se moje levá ruka v jednom kuse točila dozadu!" Rybka se podiví, ale O.K., ruka se mu točí dokola. "Poslouchám druhé přání," oznamuje rybka. První hned zaslintá: "Chci mít za ženu tu nejhezčí kočku na světě!" Tak se i stane, najednou je kolem něj omotaná nádherná baba a zamilovaně se na něj dívá. Druhý dlouho nepřemýšlí a říká: "Chtěl bych být tak charismatický a šarmantní, aby po mně šílela každá žena na světě!" – tak se i stalo. Třetí se potměšile usmívá a říká: "Chci, aby moje pravá ruka v jednom kuse rotovala dopředu!" Rybka si podrbe ploutvičkou hlavu, ale budiž, a mládenci se točí ruce protisměrně jako ventilátor. Poté rybka říká: "Dobře si to rozmyslete a řekněte mi vaše poslední přání!" První si podrbe bradu a říká: "Chci mít železnou imunitu, nikdy nic zlomené a být úplně zdravý až do konce života!" Blik – jeho akné zmizelo, zahodil brýle a pocítil obrovský příval energie. Druhý: "Chtěl bych mít navěky 29 let, abych nezastárnul ani o den!" Třetí se zařehtá a říká: "Chtěl bych, aby se mi pořád pokyvovala hlava dopředu-dozadu jako retardovanému datlovi." Rybka se raději na nic neptala, splnila mu to, zamávala ploutvičkou a zmizela. Po letech se všichni tři kamarádi opět potkají a referují si, jak se jim žije. První neskrývá nadšení: "Chlapi, jsem zahojený na X generací dopředu, včetně nejširší rodiny. Doteď jsem ani nezakašlal a ta moje žena je v posteli nenasytná štětka!" Druhý popisuje: "Já jsem založil několik desítek charit a nadací, a ani se to neodrazilo na výši mého konta. Pomáhám světu, jsem nejbohatší široko daleko, věčně mladý a kromě toho mě všechny baby zbožňují!" Oba se podívají na třetího, který točí rukama jako kolotoč, škubaje přitom hlavou dopředu-dozadu a říká: "Chlapi, já jsem to asi dojebal..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >