Hospodské a opilecké 1071-1080

< >

Stavbyvedoucí napomíná pracovníky na stavbě: "Chlapi, dělejte to pořádně, nešiďte na materiálu a nefušujte to! Vždyť to vlastně, nakonec, děláte sami pro sebe!" - "Jak sami pro sebe? Co to vlastně bude?" - "Nová záchytka."

Potkají se dva kamarádi: "Včera jsem byl slavit narozeniny jednoho kolegy. Na oslavu jsem přijel autem, ale tak jsem se opil, že jsem po oslavě nevěděl, kam jsem to auto zaparkoval. No tak jsem musel jet domů tramvají. A dnes ráno, když jsem vstal a otevřel garáž..." Druhý ho přeruší: "Tak tam bylo tvoje auto, že?!" - "Ale hovno...," mávne rukou ten první, "v garáži byla ta tramvaj...!"

Nejznámější ruské výrobky jsou vodka a matrjoška. Fungují na stejném principu – otevřete první, pak druhou, třetí...

Heslo alkoholika: Raději hospodskému, než doktorovi!

"Jak Věra zjistila, že je závislá na svém bývalém muži, tom alkoholikovi?" - "Když si po rozvodu koupila nafukovacího panáka, musela ho mazat fernetem, aby se vzrušila..."

Kdo nepije, okrádá státní rozpočet!

Kamarád mi daroval lahev báječné slivovice. Bál jsem se, že ji rozbiju, protože jsem u něj byl na kole, a tak jsem ji raději hned před jeho barákem vypil. A dobře jsem udělal! Cestou domů jsem totiž 12krát spadl z kola.

Chlápek přijde do baru a objedná si dvě deci vína. Usrkne si a zbytek vychrstne barmanovi do obličeje. Než se barman vzpamatuje, muž začne plakat... "Promiňte, moc mě to mrzí...! Tohle já dělám všem barmanům. Ani si neumíte představit, jak trapné a nepříjemné je mít takovou poruchu!" Barman je však překvapivě empatický. Přednedávnem se totiž seznámil s výborným psychologem a tak mu navrhne: "Víte, tohle asi bude případ vhodný pro psychologa. Můj bratr se ženou k němu chodili a zachránil jim manželství. Neumí si ho vynachválit..." Muž si poznamenal jméno psychologa, poděkoval barmanovi a odešel. Po půl roce se objevil v baru znova. Barman mu podává sklenici vína a ptá se: "Tak co, byl jste za tím psychologem?" - "Samozřejmě, chodil jsem k němu dvakrát týdně..." odpoví chlápek, upije ze skleničky a zbytek vychrstne barmanovi do obličeje. Barman se podivuje: "Psycholog vám asi moc nepomohl, co?" - "Právě naopak..." - "Ale vždyť jste mě opět polil vínem!" Muž s úsměvem: "To jo, ale už mi to není trapné..."

Pamatujte si: Kdo nezvrací, pije pod svoje možnosti!

Opilec padá vždy namazanou stranou dolů.

< 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, >