Hospodské a opilecké 1111-1120

< >

Jenom jedna věc je lepší než štamprle slivovice. Dvě štamprle!

Teprve po panáku slivovice se člověk cítí tak, jak by se měl cítit před ním.

"Pane vrchní!" - "Prosím, pane?" - "Až půjdete do důchodu, řekněte, prosím, svému nástupci, že jsem si u vás objednal svíčkovou!"

Host: "Jaké tady máte heslo na Wi-Fi?" Barman: "Nejprve si musíte dát drink." Host: "O.K., tak já si dám vodku." Barman: "Prosím, tady je." Host: "A to heslo?" Barman: "Nejprve si musíte dát drink. Všechno malým a dohromady."

Říká číšník v restaurační kuchyni šéfkuchaři: "Támhleten host si objednal porci kachny." - "Ale my dnes nemáme kachnu, je tu jenom husa." - "No tak mu z té husy uřízni kousek kachny!"

Žena zastaví muže mezi dveřmi: "Kam zase jdeš, Pepo?" - "Na pivo." - "V osm hodin ráno?!?" - "No a co? Mám na to myslet celý den?"

Brňák, Ostravák, Pražák a Plzeňák sedí v hospodě. Přijde k nim číšník a oni si objednávají. Brňák si dá Starobrno, Ostravák si dá Ostravar, Pražák si dá Staropramen. A Plzeňák jako poslední: "Já si dám kofolu." Ostatní se na něj nechápavě podívají: "Proč sis dal kofolu?" Plzeňák: "Když vy si nedáte pivo, tak já taky ne."

Přijdou dva kamarádi před závěrečnou do restaurace. Číšník jim říká, že už mají jen brambory a jeden větší a jeden menší řízek. "To nevadí, my se podělíme!" Brambory rozdělí napůl a jeden si vezme ten větší řízek. "Ty jsi ale pěkný kamarád! Vzal sis ten větší!" - "A kdybys vybíral ty, který by sis vzal?" - "No já bych si vzal ten menší!" - "Vždyť ho tam máš, tak o co ti jde?!"

Drahý alkohole!
Měli jsme dohodu, že mě uděláš vtipnějším, chytřejším, neodolatelným pro ženy a lepším tanečníkem... Viděl jsem video... Musíme si promluvit.

Jednou jsem byl v restauraci a tlačilo mě břicho – hrozně jsem si potřeboval uprdnout. Hudba hrála opravdu hodně hlasitě, tak jsem si to načasoval do rytmu a do hlasitých částí. Po pár písničkách už jsem se cítil mnohem líp. Dopil jsem kávu a chtěl zaplatit, když jsem si všiml, že na mě všichni koukají... To byl ten okamžik, kdy jsem si uvědomil, že mám v uších sluchátka...

< 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, >