Pohádkové 91-100

< >

Povídají si dva draci: "Za co se oblečeš na maškarní?" - "Za princeznu!" - "Neblbni! Vždyť tě kámoši sežerou!"

Tři sudičky stojí u postýlky malého prince. První mu předpoví, že až mu bude patnáct let, vyroste mu z pupíku šroubek. Druhá mu předpoví, že bude krásný a spanilý. Třetí mu předpoví, že když přejde sedm hor, sedm řek, tak v jedné bažině potká žabičku. Tu když políbí, stane se z ní princezna a ta mu ten šroubek vyšroubuje. Jak bylo předpovězeno, tak se i stalo. Když mu bylo patnáct, vyrostl mu z pupíku šroubek. Tak prošel sedmero hor, sedmero řek a našel žabičku. Políbil ji, stala se z ní princezna, ta mu šroubek vyšroubovala... a upadla mu prdel.

Sněhurka se zamyslela: "Promiskuita? Hnus! Každé slušné ženě by mělo 7 trpaslíků stačit!"

Leží si trojhlavý drak ve své jeskyni a spí. Jedna z hlav otevře oko a tiše říká druhé: "Schovala jsem si půl vědra rumu... Co říkáš, vypijeme si?" - "Jo, dáme si do nosu!" odpoví druhá hlava. Vědro jim ale škrtne o skálu a vzbudí se i třetí hlava: "Vy dvě jste pěkné svině!" rozčílí se. "Chlastat budete ve dvojici, ale blít budeme všechny tři!"

V parku na lavičce sedí muž a na klíně má malý tenisový kurt, kde trpaslíci hrají turnaj. Jiný pán to sleduje a se zaujetím se ptá, kde k tomu unikátu přišel. "Támhle od toho kouzelného dědečka," ukáže, "nabídl mi splnit jedno přání." Pán dohoní dědečka: "Prosím, mohl byste mi vykouzlit pytel doláčů?" - "Staň se," luskne dědeček prstem a zmizí. Před pánem se objeví pytel, rozevře ho a nevěří vlastním očím. Vrátí se na lavičku a člověku s tenisem si stěžuje: "Chtěl jsem doláče a vyčaroval mi koláče?! On je snad hluchej!" - "No jasně, že je. Myslíte si snad, že já jsem chtěl třiceticentimetrový tenis?!?"

Zlá macecha v zimě vyhnala Mařenku do lesa nasbírat, jak jinak – jahody. Mařenka, chudinka, bloudila lesem, sněhu bylo po pás, zima jak v Rusku a jahody nikde. Najednou se před ní objevila mýtinka, kde viděla kolem ohně sedět dvanáct měsíčků. Nejstarší z nich – Prosinec si jí všiml, přišel k ní a řekl: "Mařenko, teď tě znásilní všech devět měsíčků." A ona na to: "Proč devět, proč ne dvanáct?" Prosinec jí odpověděl: "Protože Červen, Červenec a Srpen jsou teplí."

Trpaslíci se vracejí lesem domů do své chaloupky, když tu spatří, jak vlk brutálně znásilňuje Karkulku.Chvíli je pozorují a pak povídá Šmudla Kejchalovi: "Neměli bychom Karkulce trochu píchnout?" - "Sereme ne ně, oni nejsou z naší pohádky..."

Maruška právě králi oznámila, že jej má ráda jako sůl. Starý král vyskočil z trůnu: "Proboha, má mě ráda jako sůl! Já to nepřežiju...! Jako bys, má drahá, nevěděla, že sůl mi sežrala už dva mercedesy!"

Princezně při křtinách sudička věštila, že když jí bude 16 let, píchne se do prstu a umře. Prozřetelný tatínek král jí proto dal všechny prsty usekat už v 15 letech.

Vlk potká v lese starou známou - Karkulku... "Co je, vlčku? No co chceš?" Vlk jen chodí kolem ní, až si nakonec vzdychne: "A já jsem si myslel, že neseš babičce plný košík všelijakých dobrot, a ty jí zatím neseš děcko na hlídání..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >