Pohádkové 111-120

< >

Spejbl pošle Hurvínka pro troje noviny. Hurvínek se ptá: "Taťuldo, na co troje noviny? Vždyť jsme jen dva." Taťulda odpoví: "Bude s námi číst Mánička." Hurvínek zvolá: "Hurá!" a běží pro noviny. Cestou potká Máničku. "Kam jdeš, Hurvínku?" ptá se Mánička. "Jdu koupit noviny a mám koupit troje. Prý budeš číst s námi." - "Ne, Hurvínku. Kup jenom dvoje. My máme doma televizi." Hurvínek přijde domů a taťulda se zlobí: "Já jsem ti řekl troje!" - "Já potkal Máničku a ona říkala, že nebude číst, že mají doma televizi." Taťulda na to: „Tak ať si Mánička utírá zadeček anténou!"

Karkulka jde lesem popřát babičce k narozeninám a zabloudí. Najednou kde se vzal, tu se vzal – vlk. "Chytni se mě, Karkulko, za ocas a já tě z toho lesa vyvedu." Karkulka poslechne a za chvíli jsou už nadohled babiččiny chaloupky. "Co si přeješ za tu pomoc, vlku?" ptá se Karkulka. "Polibek na rty." Karkulka se přemůže a políbí ho, a vlk se změní v krásného prince. Karkulka je u vytržení, princ se k ní skloní a povídá: "Tak už se pusť, babička se dívá..."

Všimli jste si, že ve všech pohádkách po svatbě píšou: "Tak, a to je konec pohádky"?

Z pohádky pro dospělé:
... a Sněhurka stáhla princovi kalhoty a uviděla osmého trpaslíka.

Princ ke králi: "Pane králi, splnil jsem své slovo. Zde v pytli jsou tři dračí hlavy." Král: "Děkuji, princi, i já plním své slovo. Zde v pytli je srdce a ruka princezny."

Vlk sežral babičku, vzal si její noční košilku a lehl do postele. Chudák, vůbec netušil, že si děda v koupelně právě bere viagru...

Přijde Krakonoš do pekařství a říká: "Dobrý den. Já bych si vzal půlku Šumavy."

Rytíř bojuje s dvouhlavým drakem.
Usekne mu obě hlavy, ale drakovi narostou 4 nové.
Useká je, a drakovi naroste 8 hlav.
Useká je a drakovi naroste 16 hlav.
Useká je, a drakovi naroste 32 hlav.
Useká je, a drakovi naroste 64 hlav.
Useká je, a drakovi naroste 128 hlav.
Useká je, a pak už žádné hlavy drakovi nenarostou a je konečně po něm. Byl to osmibitový drak.

Lesem jde Červená Karkulka. Z křoví vyskočí vlk a říká: "Karkulko, teď Tě políbím tam, kam Tě ještě nikdo nepolíbil." Karkulka: "Hmmm, to tedy leda tak na košík..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >