Pohádkové 101-110

< >

Byl jednou jeden král, měl dva syny a tři dcery, až mu na to jednoho dne královna přišla...

Karkulka šla lesem s košíčkem pro babičku, když najednou z křoví vyskočil vlk, přetáhl jí sukni přes hlavu a začal jí zezadu obdělávat. Karkulka se ptá: "Co to děláš, vlku?" - "Žeru tě." - "Tak mě žer pomalu, mě se to líbí!"

Karkulka sedí na pařezu a pláče, bolí ji bříško a po stehnech jí ztéká krev. Běží kolem vlk, široko daleko její jediný kamarád: "Co se ti stalo, Karkulko, proč brečíš?" Karkulka neví, jsou to její první měsíčky: "Nevím, co se děje, moc mě bolí bříško a po noze mi teče krev." - "No jestli chceš, tak se ti na to kouknu." - "To bys byl moc hodnej, vlčku." Vlk čumákem nadzvedne sukýnku, podívá se a říká: "No, nejsem z toho moc moudrej, ale řekl bych, že ti asi někdo utrhl koule."

Říká Hurvínek Špejblovi: "Dneska si s Máničkou zase budeme hrát na zaječí prdy." - "A jak se to hraje?" - "No, já ji ho tam prdnu a ona zaječí."

Přijde sedm trpaslíků na audienci k papežovi a nejmenší Šmudla se ho ptá: "Jsou ve Vatikánu nějaké liliputánské jeptišky?" - "Ne, synku, nejsou." - "A co v Itálii, jsou nějaké liliputánské jeptišky?" - "Opravdu ne, nikde tady nejsou," zakroutí hlavou papež. Nato se ostatní trpaslíci začnou strašně smát: "Šmudla přefik tučňáka, Šmudla přefik tučňáka!"

Jde Karkulka podvečer v lese a potká vlka. Vlk se ptá: "Karkulko, a ty se nebojíš?" - "Ne. Peníze nemám a sex mám ráda."

Všimli jste si, že když v Itálii vyřežou ze dřeva panáčka, chce se stát opravdovým chlapcem? Když totéž provedou u nás, chce všechno sežrat!

"Babičko, a proč máš tak velké oči? Babičko, a proč máš tak velká ústa? Aaa babičko, proč máš tak velký nos?" - "Víš co, Karkulko? Běž už s tou lupou do prdele!"

Jde Rumcajs po Řáholci a potká Cipíska: "Hele, Rumcajsi, víš o tom, že ti Manku píchá knížepán?" - "O to já se nestarám, to je Manky Business."

Karkulka v lese trhá jahody a všimne si jí vlk. Jak je tak krásně ohnutá, začne jí jebat zezadu. Karkulka jen otočí hlavu a povídá: "Ty, vlku, a máš vůbec potvrzení, že nemáš AIDS?" Vlk nato: "No samozřejmě, můžeš se podívat," a vytáhne papír. Karkulka s úsměvem: "No, tak teď ho už můžeš stejně zahodit."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >