Kameňáky, černý humor 1251-1260

< >

Kanibalský Mrazík: "Nastěnku chci k obědu!"

Jsou dva bratři, starší z nich má papouška a když musí služebně na nějakou dobu z domova, svěří ho do péče mladšímu bráchovi. Ihned po návratu se ho ptá: "Jak se daří ptákovi?" - "Chcípnul." - "Prosím tě, to musíš hned s tím nejhorším ven, to nemáš cit, nemáš ohled? Proč neřekneš - papoušek uletěl na střechu, pak do lesa... a tak dále... a tak dále. Mimochodem, jak je s maminkou? " - "To víš, bráško, maminka uletěla na střechu..."

Kanibal spatří Eltona Johna a zaraduje se: "Konečně něco teplého do žaludku!"

Letos se zakládá nadace pro pyrotechniky postižené Parkinsonem zvaná: "Jak se ruka zaklepe, není žádné repete."

Posadil jsem svého osmiletého synka ke stolu v kuchyni a dal před něj misku plnou sladkostí. Potom jsem na pět minut odešel, otestovat, kolik sladkostí spořádá. Když jsem se vrátil, strašně plakal, ale nezmizela jediná sladkost. Testem prošel. Teď mám jistotu, že je opravdu od krku dolů ochrnutý.

Pepíček se vrátí pozdě domů a maminka se ho přísně zeptá: "Kde jsi byl?" - "Hráli jsme s Lojzíkem fotbal." - "Cože? Vždyť Lojzík nemá ručičky ani nožičky!" - "Já vím, on byl taky balón."

Pepíček sedí v parku na lavičce a kouše jeden bonbón za druhým. Přijde k němu kolemjdoucí: "Řeknu ti něco, chlapče, když budeš takhle jíst mnoho bonbónů, tak ti to může hodně ublížit." Pepíček reaguje: "Něco vám taky řeknu, můj dědeček se dožil 106 let." - "Cože? A jedl jeden bonbón za druhým?" - "Ne, ale nestrkal nos do cizích věcí!"

Pepíček je koktavý. Jeho kamarád Honza onemocněl a volá mu kvůli domácím úlohám. Pepíček zvedne telefon a koktá: "Tu-tu-tu..." Honza to položí a říká: "Sakra, zase je obsazeno!"

Děti si hrají venku a malý Jarda začne volat: "Maminkóóó! Vylez, prosím tě, na balkón." Matka vykoukne z okna kuchyně a říká: "Teď nemůžu, mám tady hodně práce." Za chvíli se situace opakuje: "Maminkóóóó! Vylez, prosím tě, na balkón." Matka opět vykoukne z okna a říká: "Říkám, že teď nemůžu. Mám tu hodně práce!" A znovu se ozývá: "Maminkóóóó! Prosím tě, vylez na ten balkón!" Matka opět z okna a naštvaně: "Říkám ti, že tu mám hodně práce! Proč mám jít na balkón?" - "Ale, kluci mi nevěří, že jsi hrbatá."

Jde takhle chlapeček po ulici a táhne za sebou provázek. Potká ho pán a ptá se ho: "Chlapečku, proč za sebou táhneš ten provázek?" A chlapeček povídá: "Ty vole, a mám ho snad tlačit?"

< 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, >