Homosexuální 131-140

< >

Povídají si dva: "No a moje partnerka umí parádně vařit, nikdy ji nebolí hlava, ráda se mnou kouká na fotbal a ráda se mnou chodí na ryby..." - "No jo, u vás, u buzerantů, je všechno jiné..."

Přijde homosexuál k doktorovi, svlékne se a vystrčí na něj zadek, ze kterého trčí vibrátor. Doktor se ptá: "Chcete ho vyndat?" - "Ne, vyměnit baterie!"

"Můj snoubenec je zarputilý vegetarián. Čím bych mu k narozeninám udělal největší radost?" - "Zkuste si večer zastrčit snítku petržele do prcinky."

Vojenská kasárna. K veliteli roty přistoupí nováček: "Pane nadporučíku, dovolte mi promluvit!" Velitel zvedne zrak: "Mluvte, vojíne!" - "Pane nadporučíku, na rotě máme homosexuály." - "Cože?!" zařve velitel. "Kdo je to?" - "Dej mi pusu, žabičko, pak řeknu!"

V obřadní síni: "Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku. Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Milan!"

Povídá chlap v hospodě: "U nás v továrně byla anketa, s kým by chtěli strávit Valentýnskou noc a vybrali si mně." - "To by mě těšilo, být nejžádanější." - "Mě ani ne, u nás dělají samí chlapi!"

Dva buzeranti sedí ve vaně. Jeden si prdne, nahoru vyjdou bublinky a druhý nadšeně zvolá: "Podívej, náš malý dýchá...!"

Z posledních průzkumů sociologů vyplynulo, že 95% dnešních dívek by si vybralo chlapce, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě. Problém je v tom, že chlapec, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě, již většinou chlapce má...

Co to znamená, když sedí dva buzeranti ve vaně a pouštějí si nahoru-dolů hovno? – Koupou malého...

Chlap přijde k doktorovi a říká: "Pane doktore, už dlouho jsem šťastně ženatý a pořád nemůžeme mít děti." Doktor říká: "Možná je chyba ve vaší partnerce, zavolejte ji sem." Chlap otevře dveře a volá do čekárny: "Franto, hele, pojď sem!"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >