Homosexuální 71-80

< >

Sedí doma dva homosexuálové a nudí se. Jeden povídá: "To je ale nuda, co?" - "Hm, to teda je." - "Víš co? Zahrajeme si na schovávanou." - "No to já rád, ale jak se to hraje?" Ten první říká: "No já se někam schovám a pokud mě najdeš, tak bude orální sex." - "A co když tě nenajdu?" "Ale neboj, pupíčku, budu za klavírem!"

Znáte lidový název pro "Hnutí homosexuálů"? – Teplá fronta.

Víte, jaký je rozdíl mezi homosexuálem a párátkem do zubů? – Žádný, oba dva píchají do zbytků jídla!

Přijde homosexuál na veřejnou toaletu a uvidí tam muže, který má ohromné přirození a povzdychne si: "Ach, toho bych chtěl mít jednou vevnitř!" Muž říká: "To není vůbec žádný problém, ale každý 1 cm stojí 10 Euro. Homosexuál si povzdychne: "Já mám ale jen 100 Euro..." "Tak ti zasunu jen 10 cm," řekne muž. Jak řekli, tak se stalo. Najednou se prudce otevřou dveře toalety a narazí muže naplno do zad. "Ach jo," řekne homosexuál, "teď mám plnou prdel dluhů!"

Před obchodem s dámským prádlem říká Edíček Vášovi: "Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku." "Edíčku, vždyť víš, že nemáme penízky." "Prosím, prosím, kup mi ji, já budu večer vášnivý." "Dobře, já ti ji teda koupím, ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!"

"Tak! Konstatuji, že jste z homosexuality definitivně vyléčen," říká lékař. Pacient: "To je super, pane doktore! Můžu vás za to políbit?" - "Ne, není třeba..., už to je dost, že mi sedíte na klíně...!"

Je lepší být černochem nebo homosexuálem? – Černochem. Nemusíte se s tím svěřovat rodičům.

Jaký je rozdíl mezi výplatní páskou a ptákem buzeranta? – Žádný. Na konci obou je hovno.

Víte, co to znamená, když sedí dva buzeranti ve vaně proti sobě a pouští si hovno od jednoho k druhému? – Koupají malého...

Rozčilený policajt křičí na homosexuála: "Alespoň mi tady nevykládejte ty vaše pohádky, nebo se mi o vás bude ještě zdát?" Buzerant se usměje: "Tak to byste si měl koupit voňavoučký prací prášeček?" - "Co? A na co by mi asi tak byl?" - "No, a čím si pak ráno vyperete trenýrečky, ha?"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >