Homosexuální 121-130

< >

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: "Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jakoby jste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!" - "No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém. Tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!"

Otázka na rádio Jerevan: "Mívají i homosexuálové kritické dny?" Odpověď: "Ano, ale namísto "menstruace" tomu říkají "sračka"."

Víte, jak se řekne polsky homosexuál? – Labužnik prdelowy.

Ptá se heterosexuál gaye: "Víš ty, co je to píča?" A gay odpovídá: "Nevím, to jsem v zadku ještě neměl."

Dva buzeranti leží v posteli. Najednou jeden vykřikne: "Už to na mě jde! Budu rodit! Zavez mě do porodnice!" Ten druhý ho zaveze do porodnice a čeká v předsálí. Po dvaceti minutách vyjde partner ven a ten v čekárně se dychtivě ptá: "Tak co? Chlapeček nebo holčička?" - "Ne, zase hovno..."

Gruzie, Tbilisi, Sheraton Palace Hotel. Na pokoji jsou ubytovaní dva Gruzíni. "Gori, spíš?" - "Spím." - "Tak proč je tvůj pták zastrčený v mé zadnici?" - "Okamžitě ho vytáhnu..." - "Je ty nic nevytahuj! Spi!"

Pepa se dostane za malý přestupek do vězení, je málo míst, proto jde k těžkým. Tetovaní, neoholení, svalnatí vězni ho upozorňují: "My tu máme určitá pravidla. Buď nám pravidelně podržíš nebo ti vydloubneme oko." Volá tedy bachaře: "Nechci tu být s buzíky!" - "Proč nás máš za buzíky?" - "Nevidím tu mezi vámi žádného jednookého!"

Prochází se dva pánové po parku a najednou vidí manželskou dvojici středního věku, jak se nepříčetně hádají. Odejdou kousek dál a tam jeden z pánů chytí druhého laskavě za ruku a povídá: "Kájo, to bylo hrozně ošklivé, jak po sobě křičeli. Hróóózně ošklivé..." - "Vidíš, Ríšo, vidíš...", odpoví druhý, "já vždycky říkám, že ta smíšená manželství nemůžou dělat dobrotu..."

Kovboj John se ubytuje na noc v ne příliš luxusním texaském hotelu. Neuběhne ani hodina a už je zpátky v recepci a řve: "Co je to za zkurvený hotel?!?" - "Co se vám přihodilo?" vyzvídá recepční. "Co se mi stalo?! Vešel jsem do svého pokoje v té vaší díře a tam už na mě čekal jakýsi týpek s revolverem v ruce. Srazil mě na kolena, přiložil mi hlaveň k čelu a říkal: "Uděláš mi perfektní orál!! Jinak ti vystřelím mozek z hlavy!!" - "No to je hrozné! Co jste udělal?" - "Co jsem udělal?! Ty debile, slyšel jsi snad nějaký výstřel?!?"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >