Homosexuální 141-150

< >

Syn se maluje před zrcadlem a vtom vejde otec: "Ty jsi buzerant?" - "Ne, princezna."

Honza přijde za tátou a povídá: "Táto, budu se ženit!" - "Gratuluji, ti, synku, a koho si chceš vzít?" - "Františka." - "Hmm... no dobře, ale nejdřív se musíš zeptat, jestli ti to schválí máma..." - "Pavle? Můžu si vzít Frantu?"

Povídají si dva buzeranti: "Chtěl bys mě opíchat?" - "Chtěl, ale nemám indulonu." - "Nevadí, já mám sračku..."

Přijde kluk domů a říká: "Mami, já se budu ženit." - "A koho si budeš brát?" – Tady Vaška ze sousedství." - "Ale vždyť to je kluk!" - "Jakýpak kluk, vždyť mu je osmatřicet!"

Besedují dva stařečkové, dlouholetí kamarádi: "Víš, Pepíčku, my se kamarádíme celý život, vyrostli jsme na jednom dvoře, na vojně jsme spolu byli, ve stejné fabrice jsme pracovali... Ale jednu věc jsme spolu ještě nevyzkoušeli..." - "Neříkej," podiví se druhý děda, "a jakou?" - "Nóó..., teď je taková móda, mladí tomu říkají homosexualismus..." - "Máš pravdu, měli bychom to vyzkoušet! Za chvíli umřeme a nebudeme vědět, o co šlo." - "Věru ano! Vyzkoušejme!" Zašli do kůlny, tam to jeden druhému zasunul do zadnice a ptá se: "Tak, co na to říkáš?" - "Nó, řeknu ti, podle mého názoru, naše skutečné přátelství teprve teď-teď začíná...!"

"Víš, proč se o gayích mluví jako o čtyřprocentních?" - "Ne. Proč?" - "Protože jim vždycky chybí jedno procento, aby mohli být mezi svými v parlamentu!"

"Myslím, že Karel je homosexuál." - "Jak jsi na to přišel?" - "Držel hrozně přitepleně skleničku Martini, když mi vyprávěl, jak šuká chlapy do prdele."

Buzerant pořád otravoval doktora, že chce dítě. Doktor se nakonec naštval a zašil mu prdel. Po týdnu buzerant přišel, že už má docela velké břicho, kdy že bude rodit. Doktor mu řekl, že ještě ne. Po dvou týdnech mu zase řekl, že ještě ne. Po třech týdnech už měl obrovské břicho, doktor říká: "Tak, jdeme na to." Položil ho na bok lůžko, vytáhl mu stehy, načež okamžitě vylezlo obrovské hovno. Buzerant se podívá za sebe a říká: "No, hezký nejsi, ale stejně tě budu mít rád!"

Sedí na zahradě dvacetiletý adolescent v lavóru s bylinkovým odvarem, opodál stojí jeho matka se sousedkou a ta se ptá, co se mu stalo. Matka odpovídá: "Ale, je to blbec zvědavá, chtěl se podívat do GAY KLUBU, co tam točej za pivo!"

Syn přijde domů s pláčem: "Mami, v parku mě znásilnili dva buzeranti!" - "Ríšo... a pro jsi jim neutekl?" - "Jen si zkus utíkat na těchhle vysokých podpatcích...!"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >