Manželské 1521-1530

< >

Vědci zjistili, že ženy, které mají o nějaká ta kila navíc, žijí déle, než jejich muži, kteří jim to pořád připomínají...!

Manžel: "Miláčku, kdy ti končí menzes?" - "Bože! Ještě ty s tím začínej...! Celý den to poslouchám v práci...!"

Manželka: "Kouknu tak jednou manželovi do telefonu a co nevidím – uložené číslo na "sex zadarmo". Tak jsem to vzala, vytočila a vtom se mi rozzvonil telefon v kabelce!"

Je zajímavé pozorovat vývoj českého jazyka. Například u nás doma "Dobré ráno" samovolně zmutovalo ve "Fuj, z tebe to zas táhne!"...

Chlap se při zpovědi ptá faráře, co má dělat, když v kostele něco vzal a teď toho lituje... Kněz mu odpověděl, že rozhřešení dostane až potom, co vrátí, co v kostele sebral a svůj čin upřímně olituje. Na to "hříšník" říká: "Před lety jsem si tady v kostele vzal manželku a teď toho upřímně lituji. Jen nevím, jak ji mám vrátit, aby mi bylo odpuštěno?"

Chlap se dívá doma v televizi na fotbal. Najednou volá na manželku do kuchyně: "Boženko, rozhodčí nařídil desítku. Podej mi jednu z ledničky!"

Muž doprovází na letiště manželku, která odlétá služebně na dva týdny do Švédska. V letištní hale jí zlomyslně a před všemi přítomnými požádá: "Miláčku, a nezapomeň mi přivézt domů nějakou hezkou Švédku, ha-ha-ha!" Žena skloní hlavu, nejapný vtípek se jí dotkl. Mlčky nastoupí do letadla a odletí. Po dvou týdnech se vrací a manžel ji očekává na letišti. Když se setkají, hned se ptá, zda mu veze tu hezkou Švédku. "Jistě, drahý, musíme ale nějaký čas počkat a doufat, že to bude holčička."

Muž má teplotu 39,7 stupně. Manželka mu na čelo přiloží pytlík s mraženou zeleninou a on se ptá: "Myslíš, že to pomůže?" - "To nevím, ale potřebuji rozmrazit hrášek do polévky..."

Manželé po letech společné života: "Už ke mně nejsi tak pozorný, jako kdysi, Jirko..." - "A ty jsi už viděla člověka, který by běžel za tramvají, když už se v ní veze?"

Žena nešťastně zalomí rukama: "Pepo, zdá se mi, že ta flaška je tvoje jediné potěšení!" - "Ale to ne, miláčku! V lednici mám ještě jednu!"

< 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, >