Manželské 1541-1550

< >

Manželka programátora vyšle svého muže na nákup a dává mu instrukce: "Kup dvě vajíčka, a jestli budou mít párky, tak jich vezmi deset." Programátor pokývá hlavou a vyrazí do krámu. "Dobrý den, máte párky?" - "Ano." - "Tak mi, prosím, dejte deset vajec."

Manželé leží večer v posteli. On: "Mám pro tebe špatnou zprávu." Ona: "Jakou?" On: "Já ti to raději řeknu až ráno, protože bys určitě neusnula..."

Manželka: "Co to pořád děláš?" Manžel: "Nic." Manželka: "Vždyť už si přes hodinu prohlížíš náš oddací list!" Muž: "Hledám datum expirace."

"Řeknu ti, Franto, ty Karlovy Vary jsou ale super lázně! Ráno snídaně, po ní sex, pak procedury, oběd a po něm sex, odpolední odpočinek, večeře, diskotéka a pak zase sex." - "Tys tam byl?" - "Já ne, ale manželka mi včera psala..."

Přijde Alois po smrti k nebeské bráně, stoupne si do řady. Jak tam tak čeká, uslyší, jak se Svatý Petr každého ptá, jestli byl ženatý. Chlapík stojící před ním odpověděl: "Ženatý." Svatý Petr ho polituje: "Ach jo, chudáku, jdi do ráje, tam je tvoje místo." Když přijde řada na Lojzu, promluví hrdým tónem: "Ženatý, ženatý dokonce třikrát!" - "Cože?" vyvalí oči Svatý Petr. "Okamžitě mazej odsud! Do ráje pouštím mučedníky, ne pitomce...!"

Manželský pár se vydá do města na vánoční nákupy. Manželka se trochu zakoukala v butiku s hadříky a najednou zjistí, že manžel není s ní a že ho ani nikde nevidí. Tak vytáhne mobil, zavolá, mobil zvoní a zvoní, konečně se ozve manžel: "Haló?" - "No, prosím tě, kde jsi, už jsem se bála, že se ti něco stalo. Kde jsi?" On: "Ale co by se mi asi tak mohlo stát...? Hele, pamatuješ se na ten klenotnický krám, jak se ti tam před pěti lety líbil ten diamantový náhrdelník a nemohli jsme si ho dovolit, a já ti slíbil, že jednou bude tvůj?" Ženě se stáhne hrdlo, vyhrknou jí slzy do očí: "No samozřejmě si ten obchod pamatuji." - "Nooo, tak já sedím v hospodě naproti!"

Chat na Facebooku: "Manželka vylila v novém autě celý kelímek horké kávy. Nevíte, prosím, někdo, jak vyčistit skvrny od krve?"

Když to ve vztahu neklape, důvodem je většinou to, že jeden z partnerů je debilní kráva.

< 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, >