Manželské 1611-1620

< >

Samozřejmě, že žena a muž můžou mít přátelský vztah bez sexu! Říká se tomu manželství...!

"Miláčku, nevadí ti, že už jsem stará?" - "Mně spíš vadí, že jsi moje stará!"

Mezi manžely: "Tady čtu, že firma Valatex vyrábí prezervativy pro králíky..." - "Zaplať pánbůh! Konečně seženeš svoji velikost!"

"Každý pořádný muž musí mít svého koníčka!" prohlásila manželka po nedělním obědě a podívala se na muže: "Tak se přestaň tvářit tak kysele a mazej umýt nádobí...!"

Nad ránem vytrvale zvoní zvonek u dveří bytu. Manželka otevře a na chodbě stojí její úplně ožralý manžel, opřený čelem o zvonek. Usměje se na manželku. Manželka se na něj taky usměje a povídá: "Ale Igorku! Ti tví kamarádi jsou ale šibalové. Vždyť já vím, že nepiješ. To ni tě opili, abych se na tebe zlobila, mně je to jasné. Ti ti to ale vyvedli. Ale já nejsem tak hloupá. Pojď hezky dovnitř, uložím tě do postýlky." Manželka vtáhne muže dovnitř, zavře dveře, sundá mu kabát, sako a vidí, že na límci má stopy od rtěnky. Jen se usměje a říká: "Teda, Igorku, ti tví kamarádi! To jsou ale čísla! Co ti jen nevymyslí! Natřeli ti límec rtěnkou, abych já žárlila, že máš v práci nějakou ženskou. Ale vždyť ty víš, že já nejsem taková. No pojď, svléknu tě." Svlékne mu kalhoty a košili a vidí, že má celá záda poškrábaná. To se už na chvilku zarazí, ale posléze se usměje a mile povídá: "Tak to už ti tví kamarádi opravdu trošičku přehánějí, Igorku! Hodili tě s holými zádíčky do křoví, aby to vypadalo, že tě nějaká ženská při tom... no onom... no, vždyť víš při čem, poškrábala. Ale já jim nenaletím, já vím, jak je můj Igorek hodný. No pojď, dáme dolů i slipy..." Žena si k němu klekne, sundá mu slipy a najednou vidí, že má na péru stopy rtěnky. To už doopravdy ztratí řeč a jen civí. Když už to trvá jistou chvíli, manžel opilým hlasem promluví: "Kombinuj, Marie, kombinuj! Jinak jsem v prdeli!"

"Já netvrdím že jsi nejhorší kuchařka na světě, ale zase málokdo si dovede způsobit popáleniny třetího stupně, když dělá nepečený dort..."

Říká jeden kamarád druhému: "K výročí svatby jsem manželce koupil prsten s diamantem a ona se mnou dalších šest měsíců nepromluvila!" - "Proč, Nebyl pravý?" - "Ale ne, tak zněla dohoda!"

Jana si stěžuje na manžela: "Víckrát si s tím mým Jirkou už nebudu hrát na schovku! Pokaždé, když es schovám, tak mě nehledá, a zdrhne do hospody!"

"Ta moje žena furt jen mele a mele o svém bývalém, vychvaluje ho, brečí po něm tak moc, že už i mně ten čurák chybí..."

"Drahá, mám pro tebe dvě zprávy... Jednu dobrou a jednu špatnou." - "Dobrá je?" - "Že máš krásné oči." - "A špatná?" - "Že to je všechno..."

< 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, >