Policajti 521-530

< >

Policista Málek zahyne při výkonu služby. Kolegové se domlouvají, který z nich tuto tragickou událost oznámí jeho manželce. Nikomu se nechce, tak losují a jeden z nich má holt tu smůlu. Aby nebyl příliš nervózní, posilňuje se v hospodě. Nakonec sebere odvahu, zazvoní u bytu a ženy, která mu otevře, se zeptá: "Vy jste vdova Málková?" Žena se zamyslí a pak řekne: "No, Málková se jmenuju, ale vdova nejsem!" A policista zablábolí: "Chcete se vsadit?"

Na policajnej stanici: "Stali ste sa obeťou prepadnutia..." chlácholí policajt poškodeného. "Viem sa vžiť do vašej situácie... v škole ma často nechávali prepadnúť..."

Do nemocnice přijede autobus plný postřílených policistů. Doktor se na ně překvapeně dívá a po chvíli se zeptá: "Jak se vám tohle stalo?!" Jeden policajt vzdychne a povídá: "My jsme byli na cvičných střelbách a instruktor říkal, že máme střílet jeden po druhém..."

Jdou dva policajti lesem a jeden najednou zkolabuje. Druhý volá mobilem záchranku: "Co mám dělat? Můj parťák asi umřel." Doktor mu odpoví: "Jen klid, nejdříve se přesvědčte, že je opravdu mrtev." Chvíli je ticho, pak je v telefonu slyšet výstřel. Za chvíli se policajt ozve: "Hotovo, co dál?"

Hlášení:
Kolegu policistu Pepu D. napadla v ranních hodinách myšlenka. Prokurátor celou záležitost označil jako útok na veřejného činitele.

Z dotazníku BIS:
"Byl jste v minulosti pronásledován? - Pokud ne, uveďte proč."

Policajt zastaví auto: "Pane řidiči, tahle ulice je jednosměrná. Musím vám dát pokutu." - "No počkejte, tak já to otočím a pojedu opačně." - "Tady se nesmí otáčet!" - "Tak tady odstavím auto." - "Tady je parkování zakázané." - "Tak poslouchejte, domluvíme se... Kolik byste mi dal za to auto?"

Policajt vyhrál vyhlídkový let. Pilot chtěl ukázat svoji dovednost, a tak přeletěl těsně okolo komína. Policajt řekl jen: "To jsem čekal." Pilot trochu přitvrdil a prolétl tunelem. Policajt zase pronesl: "To jsem čekal." Pilot se naštval a začal s odvážnou akrobacií. Teprve když letěli hlavou dolů, tak najednou policajt říká: "Tak tohle jsem nečekal!!!" Pilota to uspokojilo, ale přesto, když přistáli, ptá se policajta: "Vy už jste asi někdy lítal, že jste skoro všechno čekal?" - "Ne, ne. Letěl jsem poprvé, takže když jsem se u toho komína pochcal strachy, mě nepřekvapilo. Že se v tom tunelu poseru, jsem vlastně také čekal. Ale že mi to nakonec všechno nateče do helmy, tak to jsem opravdu nečekal."

Policajt osloví na ulici krásnou dívku: "Jé, slečno, vy máte hezkého pejska! Můžu si vás pohladit?"

Povídají si dva policajti: "Představ si, jakou já mám ženu! Večer, když přijdu domů, musím ji požádat o povolení, abych ji mohl políbit!" - "To máš ještě dobrý..." utěšuje ho kolega. "Já, když se s tou mojí chci pomilovat, tak si musím stoupnout do fronty!"

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >