Policajti 631-640

< >

Ke dvěma policajtům na Václavském náměstí přijde Angličan a zeptá se jich: "What time is it?" Policajti jen zavrtěli hlavou. Tu samou otázku Angličan položil ještě v šesti dalších jazycích, ale policajti jen vrtěli hlavou. Angličan to dá a odejde. Jeden z policajtů říká tomu druhému: "Měli bychom se taky učit nějaké jazyky..." Druhý na to: "Na co? Tenhle jich uměl sedm a stejně se nedomluvil."

Hlídka silniční policie po kratší honičce zastavila mladšího řidiče: "Zabavuji vám řidičský průkaz!" Řidič: "Víte, kdo je můj otec?!?" - "To se zeptej své mámy... Mně odevzdej řidičák!"

Tři policajti se baví o sexu a jeden povídá: "Já se miluji se svou starou třikrát týdně!" - "Já jenom dvakrát," přizná druhý. "A já jenom jednou za měsíc," přidává se třetí. "Nelži," ozve se první, "vždyť ty vůbec nejsi ženatý!" - "Mluvíme snad o tvé ženě, ne?"

Policajt byl na pohřbu. Druhý den referuje svému nadřízenému: "Tak si to, náčelníku, představte. Včera jsem byl na pohřbu souseda. Byl tam samý inteligent, samý doktor, inženýr a tak podobně. A představte si, že jediný já, když začala hrát hudba, jsem vyzval vdovu k tanci!"

Policajt se vrátil z noční služby domů nečekaně dřív než obvykle. Aby neprobudil manželku, svlékl se rychle potmě a chtěl vklouznout do postele. Manželka však začala naříkat, že ji nesnesitelně bolí hlava a prosila ho, aby jí donesl z blízké lékárny prášky proti bolesti. Poslušný manžel se tedy opět potmě oblékl a spěchal do lékárny. Rozespalý lékárník si ho vyjeveně prohlíží. Policista si toho všimnul a ptá se: "No co je? To jste mě ještě nikdy neviděl v uniformě?" - "To ano, pane komisaři, ale ještě nikdy v hasičské!"

Dva policajti se baví v bordelu a asi kolem půlnoci jednomu z nich zazvoní mobil. Chvíli mluví, a když to položí, tak se ho ten druhý ptá: "Kdo to byl?" - "Moje stará. Jenom nechápu, jak mohla vědět, že jsem zrovna tady...?"

Přijde policajt se žábou na hlavě k doktorovi a ten se hned ptá: "Tak copak vás trápí?" a žába povídá: "Pane doktore, podívejte se, co mi vyrostlo na prdeli!"

Dlouhou dobu se vědci domnívali, že policajti mají jenom jeden mozkový závit. Poslední výzkumy však ukázaly, že nemají žádný. Jednalo se jen o otlačený kroužek od brigadýrky.

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >