Policajti 541-550

< >

Na náměstí zloděj vykrádá obchod. Kolem jdou dva policajti. Jeden strčí do druhého a zašeptá: "Do prdele, za chvíli nám končí směna..., když si představím výslech, zápisnici, to vypisování..." - "Máš pravdu," vzdychne si druhý a navrhne: "Víš co? Přidej do kroku, ať si nás nevšimne...!"

Inženýr, doktor a policajt poseděli v hospodě a po zavíračce se v dobrém rozmaru vypotáceli ven. Inženýr bydlel poblíž, a tak pozval kamarády, aby u něj přespali. Ale sotva otevřel dveře, manželka na něho spustila: "Ty opilče, takhle se chodí domů? A ještě sem vodíš další ožraly!?!" A vyhodila je všechny tři na ulici. Tak se rozhodl doktor, že půjdou k němu. Jenže tam to dopadlo úplně stejně a vzápětí taky skončili na ulici. Nakonec je pozval k sobě policajt. Ten doma zazvonil, přišla jim otevřít usměvavá manželka, všechny přivítala a připravila jim jídlo. Také tchyně se tvářila mile a bez řečí ji přichystala postele. Ráno se inženýr a doktorem ptají policajta: "Člověče, jak to, že máš ty ženské takhle vycvičené?" Policajt na to: "Víte, já jsem měl kdysi psa. Když mě neposlechl, dostal důtku, když mě neposlechl, dostal důtku s výstrahou. A když mě neposlechl potřetí, tak jsem ho zastřelil. No, a manželka má důtku a tchyně už má důtku s výstrahou!"

Dva policajti si povídají na chodníku. Jeden z nich říká: "Ten náš náčelník je ale pořádný čurák!" Vtom ho spatří a rychle dodá: "Ale v tom nelepším slova smyslu...!"

Stěžuje si policajt kolegovi: "Moje žena byla na ultrazvuku, a nechce mi říct, co se nám narodí. Jen mi naznačila, že kluk to nebude..."

Zastaví policista řidiče, podá mu balónek a důrazně zavelí: "Dýchněte!" - "Ani mě nenapadne." - "Dýchněte, člověče! Nebo do něho dýchnu já a seberou vám na dva roky řidičák."

Ptá se jeden policajt druhého: "Co bys dělal, kdybys zůstal na světě úplně sám?" - "Jel bych k tetě na Šumavu."

Přijde Pepíček domů a říká tatínkovi: "Tatínku, můžu ti říct vtip o policajtech?" - "Pepíčku, vždyť víš, že já jsem taky policajt." - "No dobrá, já ti to řeknu pomaleji."

Na Hradčanech stojí policajt a soustředěně se dívá do dálky. "Co to děláte?" ptají se turisti. "Ale, studuji dálkově právnickou fakultu."

Šilhavý vyšetřovatel má před sebou tři vyšetřované. Ptá se prvního: "Jak se jmenujete?" Druhý odpovídá: "Jsem Josef Hroch." Vyšetřovatel: "Vás jsem se na nic neptal!" Třetí se ohradí: "Já jsem taky nic neříkal!"

Policista napomíná svého syna: "Nekuř, Honzo, jsi na to příliš mladý!" - "Ale tati, i ty jsi začal kouřit v páté třídě!" - "To jo, synku, ale to už mi bylo šestnáct!"

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >