Rodiče a děti 771-780

< >

Dementní Pepíček přijde ze školy a ptá se maminky: "Maminko, kdepak je bratříček?" Maminka celá ubrečená ho pošle za tatínkem. Táta kouká z okna do blba a Pepíček se ptá: "Tatínku, kdepak je bratříček?" - "Běž za babičkou." Jde za babičkou a ptá se: "Babičko, kdepak je můj bratříček?" - "Pojď, Pepíčku, já ti ukážu bratříčka." Zavede ho vedle do místnosti, tam stojí bílá rakvička, v ní bratříček a kolem čtyři svíčky. Pepíček na to chvíli kouká, pak sfoukne svíčky a začne zpívat: "Hodně štěstí, zdraví, hodně štěstí, zdraví!"

"Tak co, Michale, jak dopadlo vysvědčení?", chce vědět maminka. "To je přece vedlejší, mami, hlavně že jsme všichni zdraví..."

Muslimské dítě přišlo na informace v hypermarketu, že se ztratilo a nemůže najít svoji mámu. Tam se ho zeptali: "A jak tvoje matka vypadá?" Kluk řekl: "Jak to, mám, sakra, vědět?"

Otec se ptá: "Kam jdeš, synu?" - "Na rande..." - "Hmm, to je milé. Nezapomeň si nasadit... víš co..." - "Co?" - "Víš, co?... - "Prezervativ?" - "Čepici, ty nadržený idiote!"

Syn přijde domů s náušnicí v uchu. Otec se na něj podívá a říká: "Víš, synku, od nepaměti nosili náušnice v uších buď piráti, nebo buzeranti. Teď se podívám z okna a Bůh tě chraň, jestli tam nekotví tvoje loď..."

Povídají si dva kamarádi: "Představ si, dcera dnes přišla za mnou a říká mi: ´Tati, už mi víc nedávej kapesné, zamkni můj pokoj, spal všechny moje věci, rozbij můj televizor, seber mi mobil, prodej moje auto, vezmi mi klíče od domu, vyhoď mě na ulici a vyluč mě ze své závěti.´" - "Tohle opravdu řekla?!" - "Tedy, neřekla to úplně takhle, ale přišla domů s Cikánem a řekla mi: ´To je ten kluk, kterého miluji..."

Přijde kluk ze školy a stěžuje si: "Mami, děti se mi smějí, že mám velké nohy!" - "Ale nemáš," uklidňuje ho maminka, "dej si boty do garáže a pojď obědvat!"

Školačka se vrátí domů a matka se k ní hned láskyplně hrne: "Tak co, dceruško, jak ses celý den měla?" - "Říkej mi synáčku," upozorňuje ji děvče, "dneska jsem totiž dostala dvě koule.

Maminka odchází na nákup a ptá se synka: "Pepíku, co budeš dělat, až odejdu nakupovat?" - "Budu si hrát s vláčkem nebo s chůvou. Záleží, co si vybere tatínek..."

Ředitel státního podniku nařizuje sekretářce: "Svolejte mi zítra ráno na osmou vedoucí odborů na poradu." Sekretářka se ptá: "Jeno vaši sestru, syna a bratra, nebo i ostatní, strejdo...?"

< 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, >