Rodiče a děti 781-790

< >

Hodně ošklivá svobodná matka přišla na matriku, aby zapsala narození dítěte. Matrikář se ptá: "A kdo je otcem dítěte?" Žena pokrčí rameny a zkroušeně říká: "Nevím..." Matrikář se snaží zachránit situaci a píše: "Neznámý hrdina!"

Pepíček si čte nějakou knížku a říká: "Kdo by to byl řekl?! Jak je to možné? To jsem fakt nevěděl!" Poslouchá ho tatínek a zeptá se: "Co to čteš tak zajímavého?" Pepíček odpoví: "Přece pravidla českého pravopisu!"

Píše student matce: "Milá maminko, propadl jsem při zkouškách. Připrav na to tatínka." Matka odepíše: "Milý synu, otec je připraven. Připrav se ty!"

O mém strachu z rozhodování se moje matka poprvé dozvěděla v jedenáctém měsíci svého těhotenství.

Poučuje pan Kropáček syna: "Budeš studovat, abys byl chytrý." - "Ale tati, proč nemůžu být jako ty?"

Děti si hrají venku a malý Jarda začne volat: "Maminkóóó! Vylez, prosím tě, na balkón." Matka vykoukne z okna kuchyně a říká: "Teď nemůžu, mám tady hodně práce." Za chvíli se situace opakuje: "Maminkóóóó! Vylez, prosím tě, na balkón." Matka opět vykoukne z okna a říká: "Říkám, že teď nemůžu. Mám tu hodně práce!" A znovu se ozývá: "Maminkóóóó! Prosím tě, vylez na ten balkón!" Matka opět z okna a naštvaně: "Říkám ti, že tu mám hodně práce! Proč mám jít na balkón?" - "Ale, kluci mi nevěří, že jsi hrbatá."

Paní k přijímané služce: "Proč vás propustili z posledního místa?" - "Zapomněla jsem vykoupat děti." Pepíček: "Mami, tuhle vezmeme!"

"Všichni mi ve škole říkají Malé pivo," stěžuje si mamince Frantík. "Nic si z toho nedělej, Franto. To bude asi proto, že tatínkovi přezdívají v hospodě Velké pivo."

"Pepíčku, máš radost, že budeš strýčkem?" ptá se setra mladšího brášky. "Hmm, když já bych byl radši kosmonautem..."

Je neděle. U Kropáčkpových doma se odehrává obvyklá siesta. Manžel spokojeně kouká na TV a poručí si udělat kávu. Malý Mareček si hraje v obýváku. A manželka běhá od špinavého nádobí, k mytí oken a luxování. Když k tomu ještě spustí pračku, přijde Mareček a ptá se: "Mami a kolik let už sloužíš u našeho táty?"

< 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, >