Rodiče a děti 921-930

< >

Starý, ale dobře vypadající pán domlouvá svému vnukovi, studentovi vysoké školy: "Jen se na mě podívej, Ondro! Nekouřím, nepiju, neběhám za ženskými a zítra budu slavit sedmdesátku!" - "Ano, dědo? A jak? Otevřeš si pytlík s gumovými medvídky?"

Otec se synem koukají na televizi, když začne erotický film. "No dobře, synku, tohle není nic pro tebe, jdi spát!" - "Ale, tati, vždyť už mi je osmnáct!" - "Mě nezajímá, kolik ti je! Nebudeš se koukat, jak si ho tu honím!"

Žila byla jedna rodinka. Otec, matka a dospělý syn. Otec měří metr padesát, matka metr třicet a syn metr deset. Jednou syn oznámí: "Tati, chci se oženit!" - "Synu," odpovídá otec, "neptám se tě, zda je pěkná nebo ošklivá, neptám se, z jaké je rodiny, jestli z bohaté, nebo chudé, jenom mi řekni – jak je vysoká?" - "No, moc vysoká není, přibližně metr." - "Tak to jsem kategoricky proti!" rezolutně prohlásí otec. "Ale proč, tati, proč!" - "Jen proto, synku, že mám obavu, že se tímto způsobem náš rod prosouloží na zahradní trpaslíky!"

"Tati, proč všechna ta auta v koloně troubí na klaksonech?" - "Protože to je kolona svatebních aut." - "Aha, ale neměly by se klaksony používat pouze jako varovný signál?" - "Samozřejmě, synku. Tak je to i myšleno..."

"Mami, můžu si domů přivést holku?" - "Můžeš, ale nejdřív si převleč prostěradlo, páč když si na něj sedne, v tu ránu je těhotná!"

Dítě vzalo z psí misky hrst granulí a snědlo je.
Prvorodička – volá na toxikologickou infolinku, aby zjistila, zda je dítě v přímém ohrožení života.
Druhorodička – očistí dítěti ústa od zbytků granulí, misku odloží z jeho dosahu a vysvětlí potomkovi, že granule jsou jenom pro zvířátka.
Vícerodička – přemýšlí, zda se dítě nasytilo natolik, že už nebude nutné připravovat mu dnes večeři.

Franta se nadšeně chlubí kamarádům: "Představte si, ten můj malý synek je mi podobný stále víc a víc!" Chlapi na něj chvíli nedůvěřivě koukají, až se jeden ozve: "Poslouchej, Fando, a nedalo by se tomu ještě nějak zabránit?"

"Chlapče, chlapče, děláš mi starosti..." kroutí hlavou otec nad synem. "Já ti dám peníze na pivo a ty si za ně koupíš sbírku básní...!"

"Dobrý den, paní, to jsou dvojčata?" - "Ne, to byla v porodnici akce: Poroď jedno a druhé máš zdarma..."

"Mami, děti ve škole mě nemají rády! Nadávají mi, a hází po mně shnilé ovoce...!" - "Nebreč! Ty jsi chtěl být učitelem!"

< 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, >