Rodiče a děti 861-870

< >

Probudila jsem se ráno, ležím, čekám, až maminka nachystá snídani... a pak jsem si s hrůzou uvědomila, že maminka - to jsem já!

Milánek si o prázdninách stěžuje svému dědovi: "Víš, dědečku, život by mohl být tak krásný, kdybych neměl den co den nějaké nepříjemnosti s tvým synem!"

Táta poslouchá syna, který se mu chlubí, že psali slohovou práci na téma: Jak se táta poznal s mámou. "A ty jsi napsal co?" zajímá se taťka. "Že jste se potkali ve Vysokých Tatrách." - "Správně, chlapče. A jak jsi svoji slohovou práci nazval?" Synátor s úsměvem odpoví: "Oběť velehor!"

Potkají se dvě maminky s malými dětmi. "Co to děláš?" - Čtu Martínkovi pohádku na dobrou noc." - "Tak brzo? Vždyť je teprve ráno!" - "Jemu to vždycky trvá, než usne..."

Pepíček se ptá táty - meteorologa: "Tati, a vždycky ti ta předpověď počasí vyjde?" Tatínek: "Předpověď vždycky, jen datum někdy nesouhlasí."

"Mami, a než jsem přišla na svět, co sis přála? Chlapečka nebo holčičku?" - "Já jsem vlastně chtěla je umýt vanu..."

"Honzíku, synku, ty si taky myslíš, že jsem špatná matka? - "Já se jmenuji Pavel...!"

Na sociálce se ptají ženy, matky deseti dětí: "A mají některé z vašich dětí i společného otce?" - "Snad ano..." odpoví matka. "Myslím, že ty dvojčata!"

Vrací se rodina z jednoho večírku u známých. "Tati," říká patnáctiletá dcera, "dneska večer jsem ti ušetřila spoustu peněz." - "Jak to, holčičko moje?" - "No, neříkal jsi mi, že mi dáš padesát tisíc, když zůstanu pannou do osmnácti?"

Mladý ambiciózní podnikatel čekal narození syna, ale protože musel odjet na důležité obchodní jednání do zahraničí, a navíc nechtěl pořádat nákladnou trachtaci, požádal tchána, aby mu poslal šifrovanou zprávu "PENDLOVKY BYLY DORUČENY". Tím by sdělil, že syn je bez komplikací na světě. Porod proběhl bez problémů, ale narodila se holčička. Tchán zaslal zprávu: "Pendlovky byly doručeny, ale nemají kyvadlo."

< 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, >