Rodiče a děti 791-800

< >

"Tati, jaký je rozdíl mezi puškou a kulometem?" - "Asi takový, jako když mluvím já a maminka."

Ptá se Pepíčka překvapená maminka: "Odkud máš to dámské kolo?" - "Byl jsem s Evičkou na výletě," vypráví hoch. "Na osamělé cestičce zavřela oči a řekla: Vezmi si, co chceš. Tak jsem si vzal kolo!"

Chlapec se táže matky: "Mami, a co vlastně dělají lidi s autem, které se jim už nehodí?" - "Prodají ho našemu tatínkovi."

Žena si stěžuje manželovi: "Ten náš Péťa nechce jíst špenát." - "Máš špatnou metodu, musíš mu dát vybrat." Jde za Péťou: "Tak Petříčku, chceš špenát nebo facku?"

Pepíček po pořádném výprasku: "Tati, a když jsi byl malý, bil tě dědeček?" - "Samozřejmě." - "A jeho bil pradědeček?" - "Ano." - "A toho bil prapradědeček?" - "Jasně." - "Teda tati, to by mě zajímalo, který idiot s tím začal jako první!"

Ptá se Pepíček maminky: "Mami, kde se narodil táta?" - Maminka odpoví: "V Liberci." - "Aha, a kde ses narodila ty?" - "V Hradci Králové." - "Aha, a kde jsem se narodil já?" - "V Praze." - "Aha, no tak to máme fakt kliku, že jsme se potkali!"

Desetiletý Pepíček rodičům: "Už mne otravuje s vámi žít. Jste nudní, nepotřební, jen mne omezujete. Odcházím. Budu žít sám, dělat co se mi líbí a co mne baví a můj život dostane smysl." U dveří se otočí: "Tati, nesnaž se mne zadržet!" Tatínek: "Já tě nechci zadržet, já jdu s tebou."

"Nemáte fotky svých dvojčátek?" - "Tady." - "Ale to je jen jeden!" - "Ten druhý je stejný."

Pepíček veze chromého dědečka invalidním vozíkem na vzduch do lesa. Zaběhne si natrhat jahody, a když se vrací, vidí u vozíku ohromného medvěda a vozík prázdný. Běží domů s křikem: "Maminko, maminko, ohromný medvěd sežral dědečka!" - "Co kecáš, dědeček přiběhl už dávno před tebou!"

Matka k synovi: "Chceš snídani nebo deset korun?" - "Deset korun!" V poledne: "Chceš oběd nebo dvacku?" - "Dvacku!" Večer: "Chceš večeři nebo třicet korun?" - "Mám hrozný hlad, tak večeři!" - "Tak mi dej třicet korun!"

< 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, >