Rodiče a děti 871-880

< >

Dnes je mé dceři Aleně 18 let a já jsem na tento den čekal velmi netrpělivě. Odvedu totiž její matce poslední platbu alimentů. Požádal jsem dceru, aby si peníze vyzvedla osobně, a k tomu jsem dodal: "Alenko, chci, abys tyto podělané peníze předala své matce a řekla jí, že jsou definitivně poslední, které ode mě ve svém podělaném životě dostává. A rád bych, kdybys mi pak popsala, jak se na to tvářila." Dcera odešla a já jsem čekal, co mi zavolá. Za dva dny mi vzkázala: "Máma taky čekala na tenhle den velmi netrpělivě, protože ti konečně může oznámit, že nejsi můj otec."

Ptá se manželka manžela: "Miláčku, proč jsi udělal tu dětskou postýlku tak vysokou?" - "No, když to dítě vypadne, tak ať to líp slyšíme."

Ptá se pan Kropáček souseda: "Poslyšte, čím to je, že vy máte šest dětí, a já ani jedno?" - "To víte," povídá soused, "na to potřebujete voňavé mýdlo, pořádný kartáč a koště." - "A co s tím?" - "No, manželku uložíte do vany, mýdlem pořádně namydlíte a kartáčem vydrhnete. Potom uchopíte to koště, násadou zaboucháte na strop – a já přijdu."

Syn telefonuje matce: "Mami, jsem v nemocnici, ale jsem v pořádku." Matka: "Už s tím přestaň! Jsi tam lékařem už tři roky!"

"Ta tvoje dcerka je opravdu strašně podobná tvé manželce..." - "No, já vím, ale co s tím nadělám? Hlavně, že je zdravá..."

Dcera říká matce: "Chodím s naším sousedem ze třetího patra." Matka: "Měla bys to ukončit, vždyť by to mohl být tvůj otec." - "Mně ale na věku nezáleží." - "Dcero, myslím, že jsi mě úplně nepochopila!"

Ptá se malý Honzíček: "Mami, co dělal čáp potom, co mě přinesl?" - "Tři dny chlastal s kamarády a potom dva dny chrápal..."

Jde po ulici mladá maminka a tlačí před sebou kočárek s miminkem. Přistaví se u ní kamarádka, kouká na miminko v kočárku a říká: "To je nádherný chlapeček! Vypadá přesně jako jeho táta!" - "No právě..." povzdechne si mladá maminka. "Byla bych radši, kdyby byl víc podobný manželovi...!"

Desetiletý kluk se ptá otce: "Tati, co to jsou peníze?" - "Peníze? To je luxusní auto, dobrá whisky a krásné ženy!" - "A když peníze nejsou?" - "Tak je to tramvaj, čaj a tvoje máma..."

"Babi, babi, uděláme si selfie?" - "Kraviny ať ti vaří maminka!"

< 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, >