Sportovní 181-190

< >

Nadšený, ale nezkušený golfista, má ve svém domovském klubu vždycky problémy na čtvrté jamce s ostrovním greenem. Vždy tam ztratí alespoň tři míče. Jednoho dne si tedy řekne, že to už tak dál nejde, protože se mu golf vždycky dost prodraží. Na pověstné čtyřce si připraví starší ohraný míček a nahradí nový Titleist. Když založí hůl za míč, ozve se tajemný hlas shůry: "Vezmi si nový míč...." Uposlechne tedy tajemný příkaz a natýčkuje nový míček. Založí za míč, a když se chce napřáhnout, ozve se stejný hlas z nebes: "Udělej cvičný švih..." Uposlechne i podruhé, poodstoupí deset centimetrů a švihne holí. Znovu založí za míč, když se hlas ozve znovu: "Máš recht, vezmi si raději ten starý..."

Půlmaraton se běží na počest řeckého vojáka, který doběhl se zprávou o vítězství napůl mrtvý.

ČTK: Holandští fotbalisté si po zápase s Ruskem stěžovali na nekvalitní trávu.

"Dnešní zápas jsme ztratili," shrnuje po utkání před hráči trenér Sparty, "ale nevadí, koupíme si jiný."

Vášnivý fanoušek Sparty povídá kamarádovi: "Moje holka si dnes oblékla dres Baníku Ostrava. Dělá nějaký sociální projekt a chce vědět, jak na to budou lidé v Praze reagovat. Dnes už byla poplivaná, politá pivem, bylo jí vynadáno do šílených krav, málem dostala do držky, jestli jí nejebe... A to nechci vidět, co bude, až vyjde z domova na ulici..."

Skokan do výšky vytvořil nový světový rekord. Novináři se ho ptají, zdali talent po někom zdědil. Skokan odpovídá: "V podstatě pocházím ze skokanské rodiny... Táta skočil pod vlak, máma vyskočila z okna a sestře přeskočilo..."

Přijde chlap na paralympiádu a nikde ani noha.

Chlubí se manažer jistého skotského tenisového klubu: "Konečně se nám povedlo po šesti měsících začít opět trénovat..." - "Vám se vážně povedlo najít ten tenisák?"

Baví se dva kamarádi: "Hele, nevíš o nějaké brigádě, zhruba na měsíc?" - "A víš, že vím? Sparta hledá trenéra."

Trenér fotbalového týmu říká svěřencům: "Podcenil jsem vás, chlapci, když jsem po minulém ligovém kole tvrdil, že hůř už hrát nemůžete..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >