Zvířecí 541-550

< >

Pravidla soužití s kočkou:
1. Kočka nesmí do domu.
2. No, tak tedy smí, ale jen do některých místností.
3. Smí do všech místností, ale nesmí si lehat na nábytek.
4. Smí si lehat na nábytek, ale jen na starý.
5. Tak jo, smí si lehat na všechen nábytek, ale nesmí spát v posteli.
6. O.K., tak tedy smí do postele, ale jen když jí to panička dovolí.
7. Dobře, kočka smí spát v posteli, kdykoliv se jí zachce, ale nesmí v žádném případě pod peřinu.
8. No jo, samozřejmě smí pod peřinu, ale jen když jí to panička dovolí.
9. No tak dobře, kočka smí spát pod peřinou celou noc.
10. Závěr: Lidé smí spát pod peřinou jen s laskavým svolením kočky.

Vědcům v Americe se podařilo umístit na tělo medvěda miniaturní videokameru, aby bylo možné zjistit další detaily a tajemství jeho života. Odhalili, že 90% svého času medvěd tráví tím, že se snaží zbavit té videokamery...

Mudrují dva pašíci: "Je zajímavé, že ačkoli míváme obvykle nadváhu, podle statistiky jen malé procento z nás hyne na srdeční choroby."

Kolem rybníka jde pes a potká žábu a žába se ho ptá: "Čááááu kam déééééš?" - "Jdu si do města koupit nové kalhoty." Žába odpoví: "Tak běěěěěěžž!" Druhý den jde kolem rybníka kočka a potká žábu a žába se jí ptá: "Čáááááááu kam déééééééééš?" - "Jdu si do města koupit novou mašli." Žába: "Tak běěěěěžž!" Kolem oběda jde kolem potoka čáp a potká žábu. Žába se ho ptá: "Čáááááááu kam déééééééééš?" Čáp: "Hledám žábu s velkou hubou." Žába sešpulí pusu a povídá: "Tady žadne nejsou."

Přijde žába k fotografovi a říká: "Pane fotografe, já mám takový problém. Mám na všech fotkách otevřenou pusu." Fotograf odpoví: "Tak dobrá. Až budu fotit, řeknu teď a vy řeknete džem." Za chvíli fotograf: "Teď!" Žába zakřičí: "Marmeláda!"

Inzerát:
Prodám dvoutýdenní koťata. Pozn: Umí plavat.

Had snědl viagru a pomyslel si: "Sss sssi myssslím, že asssi... půjdu rovně..."

Chlap s povozem přijde do zapadlé vesničky vysoko v horách a křičí: "Uhlí! Přivezl jsem uhlí!" Na to se k němu otočí kůň, na smrt unavený a nasraně si pomyslí: "No jasně..., to ty jsi přivezl to zkurvené uhlí..., ty!"

Není všechno tak, jako to na první pohled vypadá...
Každé ráno vchází pyšný kohout do kurníku. Něžně políbí devět z deseti slepic, ale desáté vytrhne jedno pírko. Takto to jde den za dnem... Devět políbených slepic se těší a ta desátá to trpělivě snáší. Po dvou týdnech má však už této procedury opravdu dost, stoupne si kohoutovi do cesty a naštvaně na něj křičí: "Každé ráno sem hrdě napochoduješ, políbíš devět mých kolegyň, a mně pokaždé vyškubneš jedno pírko! Co to má znamenat?!" Kohout jí tiše zašeptá do ouška: "Tebe chci vidět nahou, bejby!"

Ptá se medvěd dinosaura: "Ty, Dino, přidal si tě Noe na Facebooku mezi přátele?" - "Ne, proč?" - "Hmm, tak to jsi asi dost v prdeli..."

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >