Zvířecí 601-610

< >

Vyleze opilá moucha z hospody: Bzzzz bzzz bzzz. A nic. Bzzzz bzzzz bzzz. Zase nic. "Kašlu na to, jdu pěšky."

Jednoho dne se tatík králík rozhodne svého syna naučit páření. Vezme ho tedy na kopec s kupou samiček, aby se hoch procvičil. "Dávej dobrý pozor, takhle se to dělá - trky-trk, děkuji, madam, trky-trk, děkuji, madam..., teď ty, synu." - "Trky-trk, děkuji, madam, trky-trk, děkuji, madam, trky-trk, promiň, tati, trky-trk, děkuji, madam.

Velké hejno ptáků letí na jih. Ptá se jeden, co letí na konci: "Proč všichni vlastně letíme za tím idiotem na špici?" - "Protože ten jediný má navigaci."

Jaro. Je nádherný den. Ze země vyleze žížala. Kousíček od ní vyleze druhá. Ta první, opojená májovým vánkem, se něžně ptá: "Slečno, můžeme se večer sejít?" Ta druhá odpoví: "Co blbneš, troubo? Já jsem tvůj druhý konec!"

Říká medvídek medvídkovi: "Dostali jsme 10 skleniček medu, brum. Tak jsem je spravedlivě rozdělil, já dostanu 8 a ty 8." - "Ale, méďo, vždyť 8 a 8 není 10. Brum brum." - "To máš jedno, já už jsem těch svých 8 snědl."

Jde po lese úplně ožralý zajíc. Švihne sebou do trávy a usne. Uvidí ho liška a pomyslí si: "Hele, nametený zajíc, lehká kořist." Ale vtom ho uvidí i vlk a běží k lišce: "Hele, nech ho být, liško, já ho viděl první a ty na něj nemáš právo." Tak se začnou rvát, až se navzájem povraždí. Ráno se zajíc probudí z opice, uvidí kolem sebe ty cáry a řekne: "Hik, teda, já snad přestanu chlastat! Když se opiju, hik, tak se vůbec neovládám!"

"Co vám nejvíce chutnalo na francouzské kuchyni?" - "Kredenc," povídá červotoč.

Povídá slepice neposlušným kuřátkům: "Kdyby to viděl váš otec, tak by se na grilu obracel!"

Jeden chlap má strašně inteligentního koně. Všude se s ním chlubí a pravidelně s ním jezdí za milenkou a kůň ho vždycky čeká pod oknem. Tak za ní zase jednou jede. Vyběhne do třetího patra, zazvoní a milenka mu otevře. Zdráhá se ho pustit, protože manžel se má brzy vrátit. Nakonec se přece jenom nechá umluvit. Samozřejmě, když jsou v nejlepším, tak se ozve zvonek. Chlap bez váhání vyskočí z okna, kde na něj čeká kůň. Paní jde otevřít. Za dveřmi stojí kůň a povídá: "Madam, vyřiďte šéfovi, že začalo pršet, tak na něj počkám v kočárkárně."

"Dřív byl u nás v lese strašný bordel. Zajíci žrali jetel. Lišky žraly zajíce. Medvědi žrali, co je napadlo. Teď je chválabohu pořádek," a hajný se se zalíbením zadíval na frontu zvířat s ešusy před polní kuchyní.

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >