Zvířecí 611-620

< >

Prochází se zajíček po lese a zpívá si: "Svině se maj nejlíp, svině se maj nejlíp." Ze stromu ho spatří veverka na stromě a volá na něj: "Zajíčku, proč se mají svině nejlíp?" - "Pojď dolů a řeknu ti to," odvětí zajíček. Veverka sleze dolů, zajíček se na ni vrhne a brutálně ji znásilní. Veverka po aktu pláče, pěstičkami si vytírá slzy z očí a křičí na zajíčka: "Ty svině jedna!" Zajíček se jen zasměje, dál si vykračuje a spokojeně si zpívá: "Svině se maj nejlíp, svině se maj nejlíp!"

Čáp zaťuká na dveře domečku, otevře žabák, podívá se na něj, pak se otočí do chodby a kvákne: "Stará, to je pro tebe!"

Když hlemýžď přelezl silnici, porazila ho želva. Jakmile se probral v nemocnici, zeptali se ho, jak k té nehodě došlo. "Nevzpomínám si," odpověděl, "všechno se to seběhlo tak rychle!"

Kupuje hospodář nového kohouta. Prodavač mu říká: "Pozor, je to strašný erotoman!" Hospodář vypustí kohouta na dvorek a jde spát. Ráno vyjde ven a kouká. Všechny slepice naprosto sedřený a kohout přešlapuje mlsně kolem plotu. Hospodář mu povídá: "Kohoutku, šetři se, praskne ti srdíčko a bude s tebou konec!" Druhý den vstane, vyjde ven a kouká: slepice, kachny i husy jsou úplně hotový. Tak mu zase domlouvá: "Kohoutku, šetři se." Třetí den vyjde ven a vidí, že slepice, kachny husy, kočka, ba i veverka toho mají dost a kohoutek leží u plotu, nožky nahoře, nehýbe se a nad ním už krouží supi. Přistoupí k němu a se slzou v oku povídá: "Vidíš, kohoutku, nešetřil ses, a jak to dopadlo!" Kohoutek otevře očičko a povídá: "Jestli mi vyplašíš ty supy, tak vošukám tebe!"

Do zverimexu vrazí rozčilený muž s ledním medvědem na vodítku: "Kde je ten hajzl?" - "Který?" ptá se prodavačka. "Ten, co mi před rokem prodal tohoto bílého křečka."

Zvířátka mají schůzi a všichni se už dostavili až na vlka. Chvilku na něj čekají, ale pak začnou bez něho. Vlk přijde až ke konci a medvěd se ho ptá: "Kde jsi byl? Snad se řeklo, že se zúčastní všichni!" - "To byste nevěřili, co se mi stalo: jdu takhle na schůzi a na louce jsem potkal Kevina Costnera. No a pak jsem s ním musel tři hodiny tancovat...!"

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to mají za bůra, ostatní za kačku."

Potkají se dvě myšky kamarádky a jedna se chlubí druhé, že má nového milého, netopýra. Hned kamarádce hrdě ukazuje fotku. "Holka, ten je ale ošklivej!" - "No jo, ale je to pilot!"

Turistická výprava ve Vysokých Tatrách. Horský vůdce je poučuje. "Milí přátelé, až půjdete na výšlap do hor, musíte si dávat pozor na medvědy, trochu se nám tady přemnožili. Pro jistotu vám dám každému zvoneček, připněte si ho nějak k oděvu, abyste případného medvěda odstrašili. Ale nehledě na to – snažte se vyhýbat místům, kde je medvědí trus." - "Promiňte, pane...," ozve se jeden z turistů, "a podle čeho poznáme medvědí trus?" – Nuže..., podle toho, že je v něm plno těchhle těch zvonečků..."

Požárník z New Yorku vidí holčičku v sousední zahradě hrající si na požárnici. Vidí, že holčička má červený vozíček, na něm kropící hadici, po straně přivázanou sekerku a do vozíčku je zapřažený pejsek za obojek a kocour za kouličky. Požárník shovívavě přijde blíž a povídá holčičce, že si hezky hraje, ale že by její požární vozíček uháněl rychleji, kdyby i kocour táhl vozík zapřažený za obojek. "I kdepak, strejdo," zvolala holčička, "jak bych pak udělala sirénu?"

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >