Zvířecí 641-650

< >

Jestli si myslíš, že pes neumí počítat, tak ukaž, že máš tři piškoty, ale dej mu jen dva...

Přijde kočka do kavárny, opře se o pult a říká: "Prosím jedno cappučíčo." Barman se na ni podívá: "Děláš si srandu? Abych tě nesrovnal do latte!"

Potkají se dva kamarádi: "Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl." - "Výborně, člověče, pořídil jsem si slona." - "Slona? Co s ním?" - "To je ti báječná věc. O krmení se nemusíš starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfové hřiště, umyje mi auto, děti si s ním hrají. No fakt skvělý." - "To zní dobře. Na kolik přijde takový slon?" - "Tak většinou kolem padesáti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za čtyřicet." - "Fajn, domluveno, beru." Potkají se po pár týdnech: "Teda, ty jsi mi dal! Trávník zdupaný, stromy olámané, všude samý exkrement, rozsednul mi auto, vyvalil plot, děcka se ho bojí a manželka se kvůli tomu chce rozvádět!" - "Nehezky mluvíš o sloníkovi..., takhle ho neprodáš..."

Do baru vejde kůň a poručí si whisky. Zděšený barman mu naleje a zeptá se ho: "Ty, koni, nechtěl bys jít do cirkusu? Mám tam známého ředitele, určitě by tě vzal." - "Neblbni, prosím tě," povídá kůň, "co by v cirkusu dělali s programátorem?"

Liška se chytila do pasti hlavou. Našel ji takhle zajíček, využil příležitost a pořádně ji ošukal. Liška se z toho vzteku vytrhla a začala zajíce honit. Zajíc utíkal, utíkal... Vyběhl na mýtinku, na mýtince pařízek a na pařízku noviny. Zajíc popadl noviny, schoval se za ně a tvářil se, že čte. Liška přiběhne k němu a ptá se: "Mladý pane, neviděl jste tudy utíkat zajíce?" Zajíc na to: "Toho, co tě přetáhl?" Liška vyděšeně: "Proboha, to už píšou v novinách?"

Život se psem se z 90% skládá ze vzájemného pozorování, co ten druhý zrovna žere...

Sedí kráska v autobuse a na klíně hladí psa. Nad ní stojí frajer: "Víš, docela bych teď chtěl být na místě toho pejska." - "Nemyslím si. Vezu ho na kastraci..."

Dnes jsem potkal na ulici magora, co mluvil se psem... Když jsem to doma říkal kocourovi, mohl se pochcat smíchy...

Pan Kropáček srazil autem slepici. Zastavil vyskočil z auta, rozhlédnul se na všechny strany... a strčil nebohou slepici do auta. Z vrátek ale vyběhne sedlák a volá na něj: "To jsem zvědav, co mi teď řeknete. Snad ne, že ji chcete odvézt do nemocnice?!"

Liška se ptá kuny: "Co ty, kuno? Podepíšeš taky petici za zákaz klecového chovu slepic? Káně už podepsalo..."

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >