Zvířecí 641-650

< >

Jestli si myslíš, že pes neumí počítat, tak ukaž, že máš tři piškoty, ale dej mu jen dva...

Přijde kočka do kavárny, opře se o pult a říká: "Prosím jedno cappučíčo." Barman se na ni podívá: "Děláš si srandu? Abych tě nesrovnal do latte!"

Potkají se dva kamarádi: "Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl." - "Výborně, člověče, pořídil jsem si slona." - "Slona? Co s ním?" - "To je ti báječná věc. O krmení se nemusíš starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfové hřiště, umyje mi auto, děti si s ním hrají. No fakt skvělý." - "To zní dobře. Na kolik přijde takový slon?" - "Tak většinou kolem padesáti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za čtyřicet." - "Fajn, domluveno, beru." Potkají se po pár týdnech: "Teda, ty jsi mi dal! Trávník zdupaný, stromy olámané, všude samý exkrement, rozsednul mi auto, vyvalil plot, děcka se ho bojí a manželka se kvůli tomu chce rozvádět!" - "Nehezky mluvíš o sloníkovi..., takhle ho neprodáš..."

Do baru vejde kůň a poručí si whisky. Zděšený barman mu naleje a zeptá se ho: "Ty, koni, nechtěl bys jít do cirkusu? Mám tam známého ředitele, určitě by tě vzal." - "Neblbni, prosím tě," povídá kůň, "co by v cirkusu dělali s programátorem?"

Liška se chytila do pasti hlavou. Našel ji takhle zajíček, využil příležitost a pořádně ji ošukal. Liška se z toho vzteku vytrhla a začala zajíce honit. Zajíc utíkal, utíkal... Vyběhl na mýtinku, na mýtince pařízek a na pařízku noviny. Zajíc popadl noviny, schoval se za ně a tvářil se, že čte. Liška přiběhne k němu a ptá se: "Mladý pane, neviděl jste tudy utíkat zajíce?" Zajíc na to: "Toho, co tě přetáhl?" Liška vyděšeně: "Proboha, to už píšou v novinách?"

Život se psem se z 90% skládá ze vzájemného pozorování, co ten druhý zrovna žere...

Sedí kráska v autobuse a na kolenou hladí psa. Nad ní stojí frajer: "Víš, docela bych teď chtěl být na místě toho pejska." - "Nemyslím si. Vezu ho na kastraci..."

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >