Zvířecí 621-630

< >

Komáři umí kombinovat dvě oblíbené mužské činnosti; píchají a chlastají zároveň.

Přestaňte oblékat svoje psy! Ten můj si pak myslí, že jsme chudí.

V novinách psali, že policie má psy, kteří dokážou vyčmuchat peníze. Předpokládám, že to budou fenky.

Devět z deseti kaprů doporučuje na štědrovečerní stůl pstruha.

U sedláka si v kravínu povídají dvě krávy: "Nechápu, proč se třetí manželka našeho pána vždy rozčiluje, když jí řekne ´Ty stará krávo!´ Vždyť už jí je 22 let, tak co je na tom špatného?"

"Ten náš pes je velmi líný," sděluje žena muži. "Proč si to myslíš?" - "Když chce jít ven sousedův pes, tak přiběhne s vodítkem v tlamě. A náš – ten běhá s klíčky od auta..."

Pejsek přijde domů a má tam od kočičky vzkaz: "Pejsku, jsem schovaná. Když mě najdeš do 10 minut, upeču Ti dort, když do 5 minut, dám Ti pusinku a jestli za 1 minutu, tak se spolu pomilujeme."
P.S. Jsem v šuplíku.

Sedí zajíček na břehu řeky a pláče. Jde kolem medvěd a ptá se: "Proč pláčeš, zajíčku?" - "Ále, uplavaly mi plavky!" - "No tak, zajíčku, chuj s nimi..." - "No právě..."

Tom a Jim si vyrazili na lov medvědů. Když dorazili ke svému srubu, Tom povídá Jimovi: "Hele zatím roztop krb, já se jdu podívat, jestli jsou tu nějaké medvědí stopy." Jim rozdělá oheň a vyhlíží z okna Toma. Najednou kouká, ke srubu utíká Tom a za ním se žene grizzly. "Musím rychle otevřít a až tu bude Tom, rychle zavřít," povídá si Jim. A také to tak udělá. Pak si oddechne, otočí se... - a za ním stojí grizzly na zadních a mává tlapami. Zvenku klepe Tom na okno a volá: "Zatím ho stáhni, já jdu pro dalšího."

Stojí dva tučňáci v Antarktidě na břehu moře a jeden se ptá: "Neviděls mého bráchu?" - "A jak vypadá?"

< 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, >