Nevěra 321-330

< >

Pacient si stěžuje u psychiatra: "Doktore, musíte mi pomoct, žena mi zahýbá... Peleší se se sousedem..., v práci svádí šéfa i kolegy... Chrápe s pošťákem... Já už nevím, co mám dělat! Jsem z toho úplně zoufalý!" Doktor: "Jen klid, pane Kropáčku, musíte si uvědomit, že ženská není mýdlo, ta neubývá!!!"

On a ona v posteli: "Opravdu mě miluješ?" - "Samozřejmě, Karle!" - "Ale já jsem Milan!" - "Můj bože, promiň! Vidíš, jak jsem zapomětlivá? Myslela jsem si, že dnes je středa...!"

Pán v ordinaci u psychologa: "Kdy jste měl naposledy pohlavní styk?" - "No, to si tak narychlo nevzpomenu... Mohl bych si zavolat manželce?" - "Samozřejmě." - "Haló, Růženo, kdy jsme měli naposledy pohlavní styk?" - "Cožeeee?" - "Kdy jsme měli naposledy pohlavní styk?" - "...A kdo volá...?"

"Miláčku, řekni, že nejsem tlustá v těchto riflích?" - "A nebudeš se zlobit, když ti řeknu pravdu?" - "Jasně že ne." - "Spím s tvojí sestrou."

Šťastní manželé, kteří mají dvě krásné dospělé dcery, očekávají přírůstek do rodiny. V den, kdy manželka porodila třetí dítě, přišel manžel do nemocnice a vidí svoje dítě – ošklivého, od pohledu debilního kluka. Začne obviňovat manželku: "Jak to, že já, který jsem zplodil dvě krásné dcery, mám teď ošklivého debilního kluka?! Ty jsi mi musela být nevěrná!" Manželka mu klidně odpovídá: "Tentokrát ne, miláčku! Tentokrát ne!"

On a ona v posteli: "Miláčku, mám tě strašně moc ráda, ale už opravdu musím jít domů..." - "Co se dá dělat, drahoušku... Tak tam tedy pozdravuj svého manžela a naše děti!"

Po návratu domů manžel načapá svoji manželku v posteli s cizím chlapem. Hluboce zraněný manžel se jí ptá: "Drahá, mám tomu rozumět tak, že v našem harmonickém manželství se vyskytl problém...?"

"Miláčku, vzpomínáš na ty výborný pstruhy? Přece na ty, jak jsem je lovil celých 14 dní. To byl pro mě nádherný zážitek!" - "To víš, že vzpomínám. Zrovna včera ti volal jeden z těch pstruhů a vzkazuje ti, že je plný jiker!"

Manžel přijde domů a vidí, jak jeho žena souloží s bezdomovcem. "No toto? Co to má znamenat?" - "Nezlob se, Pepo. Když on tak pěkně prosil, abych mu dala něco ošoupaného po tobě!"

V porodnici se ptají rodičky: "Přejete si, aby byl otec u porodu?" - "Raději ne, mohl by se tady potkat s manželem."

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >