Nevěra 251-260

< >

Potkají se dva kamarádi: "Bereš si s sebou do Paříže i manželku?" - "Ty jsi se snad zbláznil!" obrací oči v sloup ten druhý. "Když pojedeš do Plzně, povezeš s sebou také pivo?"

Manžel dorazil domů dříve než slíbil a načapal ženu s milencem. "Doufám, že neruší..." prohodil pak ke kopulující dvojici. "Ani ne," vydechla manželka z posledních sil, "právě končíme."

Potkají se dva známí: "Ahoj, dlouho jsem tě neviděl. Jak se máš?" - "Výborně, dnes jsem se stal šťastným otcem!" - "Gratuluji, a jak se má žena?" - "Děkuji, dobře, akorát doufám, že se to nedozví..."

Jedou dva tiráci do Německa a závozník je celou cestu tak ukecaný, že řidiče z toho začala bolet hlava. "Prosím tě, když vydržíš mlčet až do Hamburku, tak ti dám dvacet eur. Když už se blížili k Hamburku, řidič viděl, že to asi prohraje a bude muset cálovat, tak povídá závozníkovi: "Hele, Franto, a co doma?" Franta ani slovo. Řidič si říká, musím na to jinak: "Víš, slyšel jsem, že prý máš na něm bradavici." - "Ty eura si strč laskavě do prdele a své ženě vyřiď, že je pěkná drbna!"

Moderátor populární soutěže "Milionář" se vrací neočekávaně domů a přistihne manželku in flagranti. Charismatický moderátor zůstane stát přikovaný u dveří a volá: "Ženo nevěrná, co to děláš?!" Choť se v posteli posadí, přikryje přítele a cekne: "Chceš hádat, a nebo využiješ nápovědu padesát na padesát?"

Jak zjistíte, jestli vám po dobu Vaší služební cesty byla manželka věrná? - Postup je následující: Před odjezdem jí nasypete do kapes zrní. Když se vrátíte a zrno tam není, znamená to, že ji někdo vymlel.

Organizátor jednoho sexuálního výzkumu telefonuje jednomu ze zúčastněných párů: "Obávám se, že údaje od vás a vašeho manžela se liší. Konkrétně u frekvence sexu on uvádí 'dvakrát týdně', kdežto vy 'několikrát za noc skoro celý týden'. Mohla byste mi to vysvětlit?" - "Ale jistě, ty údaje jsou v pořádku, ale je to jen dočasné, než splatíme půjčku na byt."

Počítačový maniak vypráví kamarádům: "Přišel jsem domů, koukám, v posteli moje žena, úplně nahá, a navíc, s cizím chlapem. Koukali na mě a pohled jejich očí byl tak posměšný, až mě zamrazilo. Zmocnila se mě strašná předtucha. Běžím k počítači a opravdu! Ty svině mi změnily heslo!!!"

Volá žena na svého manžela, který ji přistihl s milencem: "Péťo, proboha, snad nechceš zastřelit otce tvých dětí!?"

"Věříte tajemným a záhadným úkazům?" - "Stoprocentně. Jednou na nás při milování spadla svatební fotografie, visící nad manželským ložem." - "No a?" - "Nedbal jsem varování a za půl hodiny se neočekávaně vrátila moje žena..."

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >