Nevěra 351-360

< >

Potkají se dva kamarádi: "Slyšel jsem, že máš parohy!" - "To je blbost! Kdo ti co nakukal do hlavy?! Vsadím se, že to byl ten šmatlavý debil, co se nastěhoval k mé ženě do ložnice!?"

Zemřela Irenka Kropáčková a na pohřbu pro ni brečí muž, a ještě víc milenec. Muž k němu popojde a říká: "Nebrečte! Vždyť já se zase ožením..."

"Drahá, než se vezmeme, musím ti říct o mých milostných pletkách." - "Ale vždyť si mi o nich vyprávěl minulý týden..., tak už snad není třeba, ne?" - "To jo, ale nevěřila bys, co všechno se může za týden přihodit..."

Dvě kamarádky umřou a potkají se v nebi. Když už jsou spolu, jedna se vyptává té druhé: "Jak jsi vlastně zemřela?" - "Zmrzla jsem," odpovídá druhá. "A bolí to?" - "Tak na začátku cítíš nepříjemnou zimu, potom tě začnou bolet prsty a kosti a nakonec začínáš mrznout a usneš na věky... No co ti budu povídat, hrozná smrt. A co ty, jak jsi zemřela?" - "No tak já jsem dostala infarkt." - "A to jak?" - "Tak to ti teda povím. Myslela jsem si, že mě manžel podvádí, tak jsem se dříve vrátila z práce a našla jsem ho doma spokojeně koukat na televizi. Běžím do garáže, ale nenašla jsem nikoho, tak jdu do prvního patra a zase nikdo, rychle běžím do druhého a taky nikdo. No a jak jsem scházela dolů po schodech, s radosti, že mi manžel není nevěrný, jsem dostala infarkt a umřela jsem..." - "Ty jsi ale fakt blbá, kdyby ses koukla do mrazáku, mohly jsme žít obě...!"

Paní Holubová, manželka pokrývače, podváděla svého muže s nějakým Vrabcem. Čas od času ji hryzalo svědomí, ale vždy se takhle utěšila: "Ále co! Lepší Vrabec v hrsti, než Holub na střeše!"

Chlápek strčil hlavu mezi dveře holičství a zeptal se: "Jak dlouho budu čekat na ostříhání?" Holič se rozhlédl po místnosti plné zákazníků a řekl: "Asi tak dvě hodiny." Chlápek odešel, toho dne se ale již nevrátil. O několik dní později, stejný chlápek strčil hlavu mezi dveře a zeptal se: "Jak dlouho budu čekat na ostříhání?" Holič se rozhlédl po místnosti a řekl: "Asi tak tři hodiny." Chlápek opět odešel, a zase se toho dne již nevrátil. O týden později, stejný chlápek strčil hlavu mezi dveře a zeptal se: "Jak dlouho budu čekat na ostříhání?" Holič se rozhlédl po místnosti a řekl: "Asi tak půldruhé hodiny." Chlápek odešel. Holič se obrátil na svého kamaráda: "Hej, Bobe, mohl bys pro mě něco udělat? Běž za ním a zjisti, kam jde. Stále se ptá, jak dlouho musí čekat na ostříhání, nikdy se ale nevrátí." Bob se za chvíli vrátí do holičství a hystericky se směje. Holič se jej ptá: "Tak kam jde, když odsud odejde?" Bob se na něj podívá, utře si slzy a řekne: "K tobě domů!"

Manžel se vydal na hřiby. Domů se vrátil s prázdným košíkem a navíc, nachytal v ložnici svoji ženu se sousedem... Manželka, jako by se nic nedělo, se ho ptá: "Co je, proč se tváříš tak nešťastně? Houby nerostou?"

"Já své ženě důvěřuji. Pokud říká, že mě podvádí, tak je to zcela jistě pravda."

Muž se vrátil ze služební cesty a našel ženu v posteli s cizím chlapem. "Tak vy jste ten milenec mé ženy?!" zařval na něj. "Ne, kdepak!" brání se chlápek vystrašeně. "Já dnes jen zaskakuji za kamaráda...!"

Povídají si dva kamarádi: "Jak prospívají tvé ženě ty lázně?" - "Ztrácí v nich paměť." - "To nechápu." - "Zapomíná, že je vdaná."

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >